Warsztaty i zajęcia dodatkowe

w roku szkolnym 2014/2015


PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Z biologią do matury

Banaś Aneta

godz. 1425-1510

klasa: III b, III c

Angielski dla maturzystów

Grzybek Monika

godz. 800-845

Klasa: III a

Grzybek Monika

godz. 1335- 1420

Klasa: III a

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

Dąbrowska Olga

godz. 1425-1510

klasa: chętni ze wszystkich klas

Angielski dla maturzystów

Grzybek Monika

godz.1335-1510

klasa: III c ( R. )

 

Angielski dla maturzystów

Fijołek-Płachta Barbara

godz. 855-940

klasa: III c

 

Angielski dla maturzystów

Fijołek-Płachta Barbara

godz.1150-1235

klasa: III b

Warsztaty fotograficzne

Kurzac Monika

godz. 1335- 1420 (każdy 1 wtorek m-ca, prowadzący: Jerzy Kowalski )

klasa: chętni ze wszystkich klas

 

Angielski dla maturzystów

Grzybek Monika

godz. 800-845

klasa: III a

 

Fizyka dla maturzystów

Karaś Iwona

godz.1335-1510

klasa III c

Krąg biblijny

Gałczyński Marcin

godz. 1335- 1420

godz. 1425-1510

klasa:  II d, III b i chętni ze wszystkich klas

 

Polonistyczne warsztaty maturalne

Kuterasińska Magdalena

godz.1245-1330

Klasa III b

Poznaj historię – warsztaty dla maturzystów

Marczewski Mariusz

godz. 1055-1140

klasa: III a

Kółko teatralne

Ratusznik Ewelina

godz. 1335- 1420

godz. 1425-1510

klasa: chętni ze wszystkich klas

Wiedza o społeczeństwie dla maturzystów

Skiba Wioletta

godz. 1425-1510

klasa: III a

Angielski dla maturzystów

Grzybek Monika

godz.850-945

klasa: III a

 

Język niemiecki dla maturzystów

Łowicka Jolanta

godz. 800-845

klasa: III a, b

Zajęcia dodatkowe

 z języka rosyjskiego

Pakosz Elmira

godz. 1425-1510

klasa: chętni ze wszystkich klas

Pomoc koleżeńska

 z matematyki

Rembas Monika

godz.1245-1420

klasa: I a

Warsztaty Matematyczne

Suliga Jadwiga

Godz.1245-1330

klasa: III c

Warsztaty Matematyczne

Kaczkowska – Pilarska Monika

godz. 800-845

klasa: III a

Kaczkowska – Pilarska Monika

godz. 1150-1330

klasa: II b

Programowanie w C++

 warsztaty informatyczne

Murzynowska-Rogala Edyta

godz. 1425-1510

Klasa: II c

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

Pękala Grzegorz

godz. 1425- 1625

klasa: chętni ze wszystkich klas

Warsztaty Matematyczne

Suliga Jadwiga

Godz. 1055-1135

klasa: III c

 

Geograficzne warsztaty maturalne

Zając Anna

Godz.1335- 1420

klasa: III c

 

Historia sztuki

Malicka Dorota

godz. 1335-1510

Klasa: chętni ze wszystkich klas

Angielski dla maturzystów

Rubin-Brej Justyna

godz. 855-940

klasa: III c

Nauka gry na gitarze

Równicki Paweł

godz. 1425-1510

klasa: chętni ze wszystkich klas

 

 

Chemikuj z głową

Święciak Magdalena

godz.1400-1800

klasa: III b, III c

 

Warsztaty Matematyczne

Suliga Jadwiga

Godz. 1150-1235

klasa: III c

 

Geograficzne warsztaty maturalne

Zając Anna

Godz. 1335- 1420

klasa: III a

 

 

Warsztaty maturalne

 z matematyki

Marzena Saladra

godz.1500-1900

klasa: III b

 

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

Szafrański Marcin

Godz. 1425-1510

klasa: chętni ze wszystkich klas

 

 

 

 

Internetowa Klasa Fizyczna

Karaś Iwona

godz.1335-1505

klasa: chętni ze wszystkich klas