"Poznaj Polskę" - edycja jesienna 2022

24-26.10.2022r. - Warszawa

Warszawa ?. #Poznaj_Polskę ??

M.in. z wizytą u króla? #Jan_III_Sobieski ❗️do #Warszawa-Wilanów w dniach 24-26 października 2022 r. zawitali uczniowie kl. 2b i 3c.

Grupa młodzieży do stolicy wyruszyła pod opieką nauczycieli: Katarzyny Ostrowskiej, Urszuli Słowik, Magdaleny Kowalczyk i Łukasza Kopery, aby zwiedzić Wilanów, pospacerować w #Łazienki_Królewski i #Trakt_Królewski, odwiedzić #Biblioteka_Uniwersytecka, Muzeum #Polin, #Cytadela oraz Dom Urodzenia Fryderyka #Chopin                 w Żelazowej Woli.

#Warszawa z #Poznaj_Polskę ?? #wycieczka_kl_2b_3c_

W A R S Z A W A 18-20 V 2022 (2)
plakat_jasny
Opalanie i Lody Kremowe Plaża Wakacje Fotograficzny Kolaż
W A R S Z A W A 18-20 V 2022

17-19.2022r. -Toruń - Ciechocinek

Pozdrowienia z #Toruń - #Ciechocinek na szlaku #Poznaj_Polskę ?? od uczniów z klasy 2a i 4c z Wychowawczynią i Opiekunem ?.
17-19.10.2022 r. wycieczka klas 2a i 4c w ramach #Poznaj_Polskę #Toruń #toruńskie_pierniki #Ciechocinek

W A R S Z A W A 18-20 V 2022 (1)
12-14.10.2022 r. - Toruń - Gdańsk - Westerplatte

Kolejny raz nasi uczniowie ruszyli z wycieczką, by #poznać_Polskę??, a którą to, w ramach jesiennej edycji projektu MEiN #Poznaj_Polskę??, realizowały w dniach 12-14 października 2022 r. klasy 1️⃣a i 1️⃣f wraz z opiekunami: Moniką Kurzac?, Mariuszem Marczewskim?‍? i Marcinem Szafrańskim?. Trasa przebiegała ?szlakiem arcyważnym, bo historycznym, począwszy od krzyżackich zamków? #Nidzica i #Malbork, przez #PolaGrunwaldu, aż po zabytki ⛪️ #Toruń i ⚓️ #Gdańsk - ? #Westerplatte. ✒️✒️"Ciekawe informacje, pozytywne wrażenia i świetny humor, okraszone ładną pogodą, to najlepsze podsumowanie wycieczki" - relacjonują uczestnicy wyjazdu.

#Poznaj_Polskę #szlak_krzyżacki #szlak_gotycki #Westerplatte

Czerwona i Czarna Właśnie Wystawiony Na Sprzedaż Grafika Do Mediów Społecznościowych (1)(1)
Czerwona i Czarna Właśnie Wystawiony Na Sprzedaż Grafika Do Mediów Społecznościowych(1)