Rada Rodziców w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Prezydium Rady Rodziców:

1. przewodniczący - Marek Tyjas 

2. zastępca przewodniczącego - Anna Cholewa

3. sekretarz - Agata Waligórska

4. członek - Doota Pytel

5. członek - Małgorzata Kowalska

 

Komisja Rewizyjna:

1. przewodniczący - Aleksandra Rydz

2. członek - Justyna Kusaj

3. członek - Irena Kukla

 

Przedstawiciele rad oddziałowych:

Klasa Ia - Agata Jedliczka

Klasa Ib - Anna Bełtowska 

Klasa Ic - Danuta Miśtal

Klasa Id - Krystyna Piszczek - Maciejczyk

 

Klasa IIa - Bożena Gładyś

Klasa IIb - Bogusława Saladra, Leszek Kotulski 

Klasa IIc - Anna Trybek 

Klasa IId - Aleksandra Rydz

 

Klasa IIIa - Justyna Kusaj

Klasa IIIb - Edyta Gurdziel

Klasa IIIc - Małgorzata Kowalska

Klasa IIId - Marek Tyjas 

 

Rada Rodziców w roku szkolnym 2016/2017

 

Prezydium Rady Rodziców:

1 przewodniczący - Marek Tyjas 

2. zastępca pzewodniczącego - Anna Cholewa 

3. członek - Dorota Pytel 

4. członek - Małgorzata Kowalska 

 

Komisja Rewizyjna: 

1. przewodniczący - Aleksandra Rydz

2. członek - Justyna Kusaj 

3. członek - Irena Kukla

 

Przedstawiciele rad oddziałowych :

 

Klasa Ia - Bożena Gładyś

Klasa Ib - Bogusława sanadra, Leszek Kotulski 

Klasa Ic - Anna Trybek 

Klasa Id - Aleksandra Rydz

 

Klasa II a - Justyna Kusaj 

Klasa IIb - Edyta Gurdziel

Klasa IIc - Małgorzata Kowalska 

Klasa IId - Marek Tyjas

 

Klasa IIIa - Iwona Rak 

Klasa IIIb - Olga Frączek 

Klasa IIIc - Anna Baryła 

 

Rada Rodziców w roku szkolnym 2015/2016

 

Prezydium Rady Rodziców :

1. przewodniczący - Marek Tyjas 

2. zastępca przewodniczącego - Anna Cholewa 

3. sekretarz - Agata Waligórska

4. członek - Dorota Pytel 

5. czlonek - Małgorzata Kowalska

 

Komiska Rewizyjna :

1. przewodniczący - Aleksandra Rydz

2. członek - Justna Kusaj

3. członek - Irena Kukla

 

Przedstawiciele Rad Oddziałowych :

Klasa I a - Justna Kusaj

Klasa I b - Edyta Gurdziel

Klasa I c - Małgorzata Kowalska

 

Klasa II a - Elżbieta Rak

Klasa II b - Olga Frączek

Klasa II c - Anna Baryła

 

Klasa III a - Anna Piątek

Klasa III b - Agnieszka Kaczmarska

Klasa III c - Beata Marcinkowska

Klasa III d - Aleksandra Rydz

 

 

Rada Rodziców w roku szkolnym 2014/2015

 

Prezydium Rady Rodziców :

1. przewodniczący - Łukasz Michalski

2. zastępca przewodniczącego -Mariola Michałek

3. sekretarz - Ewa Ślęzak

4. członek - Anita jastrzębska

5. członek - Barbara Janicka

 

Komisja Rewizyjna :

1. przewodniczący -Anna Piątek 

2. członek - Małgorzata Marcinkowska

3. członek - Krzysztof Bałaziński 

 

Przedstawiciele rad oddziałowych :

Klasa I a - Bernadetta Basąg 

Klasa I b - Olga Frączek

Klasa I c - Sławomir Marszalik 

 

Klasa II a- Anna Piątek 

Klasa II b - Agnieszka Kaczmarska

Klasa II c - Dariusz Stępień 

Klasa II d - Betata Grzegorczyk 

 

Klasa III a - Justyna Kusaj

Klasa III b - Monika Jędrych

Klasa III c -  Mariola Michałek 

 

Rada Rodziców w roku szkolnym 2013/2014

 

Prezydium Rady Rodziców :

1. przewodniczący - Łukasz Michalski

2. zastępca - Mariola michałek

3. sekretarz - Ewa Ślęzak

4. członek - Anita Jastrzębska

5. członek - Barbara Janicka

 

Komsja Rewizyjna:

1. przewodniczący - Anna Piątek

2. członek - Małgorzata Marcinkowska

3. członek - Krzysztof Bałaziński

 

Przedstawiciele Rad Oddziałowych:

Klasa I a - Anna Piątek 

Klasa I b - Agnieszka Kaczmarska

Klasa I c - Dariusz Stępień 

Klasa I d - Beata Grzegorczyk

 

Klasa II a - Justyna Kusaj 

Klasa II b - Monika Jędrych 

Klasa II c - Mariola Michałek

 

Klasa III a - Renata Chojnacka

Klasa III b - Sylwia Uniejewska

Klasa III c - Anita Jastrzębska

Klasa III d - Anna Piątek 

 

Rada Rodziców w roku szkolnym 2012/2013

 

Prezydium Rady Rodziców 

1. przewodniczący - Łukasz Michalski

2. zastępca przewodniczącego - Mariola Michałek

3. sekretarz - Ewa Ślęzak

4. członek - Anita Jastrzębska

5. członek - Barbara Janicka

 

Komisja Rewizyjna:

1. przewodniczący - Anna Piątek

2. członek - Małgrzata Marcinkowska

3. członek - Krzysztof Bałaziński 

 

Przedstawiciele rad oddziałowych

 

Klasa I a - Justyna Kusaj

Klasa I b - Mariola Jędrych

Klasa I c - Mariola Michałek

 

Klasa II a - Renata Chojnacka

Klasa II b - Sylwia Uniejewska

Klasa II c - Anita Jastrzębska

Klasa II d - Anna Piątek

 

Klasa III a - Krzysztof Bałaziński 

Klasa III b - Łukasz Michalski 

Klasa III c - Robart Cabaj 

Klasa III d - Ewa Ślęzak

 

 

Rada Rodziców w roku szkolnym 2011/2012

 

Prezydium Rady Rodziców

  1. przewodniczący -  Łukasz Michalski
  2. zastępca przewodniczącego - Jacek Ślęzak
  3. sekretarz - Ewa Ślęzak
  4. członek - Anita Jastrzębska
  5. członek - Danuta Chatys

Komisja Rewizyjna:

  1. przewodniczący - Ireneusz Majchrzak
  2. członek - Sylwia Uniejewska
  3. członek - Anna Konarska-Ciupa

Przedstawiciele rad oddziałowych

Klasa I a - Renata Chojnacka
Klasa I b - Sylwia Uniejewska
Klasa I c - Anita Jastrzębska
Klasa I d - Jadczyk Paweł

Klasa II a - Anna Konarska - Ciupa
Klasa II b - Łukasz Michalski
Klasa II c - Robert Cabaj
Klasa IId - Ewa Ślęzak

Klasa IIIa - Roman Tomaszewski
Klasa IIIb - Chatys Danuta
Klasa III c - Halina Krawczyk
Klasa III d - Ewa Rak
Klasa III e - Jacek Ślęzak

 

Rada Rodziców w roku szkolnym 2010 /2011

 

Prezydium Rady Rodziców

  1. przewodniczący -  Łukasz Michalski
  2. zastępca przewodniczącego - Jacek Ślęzak
  3. sekretarz - Ewa Ślęzak
  4. członek - Mariusz Olszewski
  5. członek - Danuta Chatys

Komisja Rewizyjna:

  1. przewodniczący - Ireneusz Majchrzak
  2. członek - Zdzisława Robak
  3. członek - Anna Konarska-Ciupa

Przedstawiciele rad oddziałowych

Klasa I a - Anna Konarska - Ciupa
Klasa I b - Łukasz Michalski
Klasa I c - Robert Cabaj
Klasa I d - Ewa Ślęzak
Klasa II a - Roman Tomaszewski
Klasa II b - Chatys Danuta
Klasa II c - Halina Krawczyk
Klasa II d - Ewa Rak
Klasa II e - Jacek Ślęzak
Klasa III a - Radosław Stolarski
Klasa III b - Robert Augustyniak
Klasa III c - Elżbieta Nowak
Klasa III d - Lidia Rajczykowska

 

Rada Rodziców w roku szkolnym 2009 /2010

 

Prezydium Rady Rodziców

  1. przewodniczący -  Barbara Janicka
  2. zastępca przewodniczącego - Jacek Ślęzak
  3. sekretarz - Anna Piątek
  4. członek - Marzanna Robak
  5. członek - Dariusz Stępień

Komisja Rewizyjna:

  1. przewodniczący - Robert Sawicki
  2. członek - Zdzisława Robak
  3. członek - Małgorzata Bałazińska

Przedstawiciele rad oddziałowych

Klasa I a - Roman Tomaszewski
Klasa I b - Chatys Danuta
Klasa I c - Halina Krawczyk
Klasa I d - Ewa Rak
Klasa I e - Jacek Ślęzak
Klasa II a-Radosław Stolarski
Klasa II b - Robert Augustyniak
Klasa II c - Elżbieta Nowak
Klasa II d - Lidia Rajczykowska
Klasa III a - Elżbieta Piech
Klasa III b - Anna Piątek
Klasa III c - Iwona Sorbian
Klasa III d - Barbara Janicka
Klasa III e - Dariusz Stępień