Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych:

 

2017/2018:

 

2016/2017

  

2014/2015

 

 

2013/2014

JĘZYK POLSKI

Monika Skoczek – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie na Esej „Jak urządzić świat  - wyzwania i działania”, opiekun: Magdalena Kuterasińska

Monika Skoczek – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka, opiekun: Magdalena Kuterasińska

Aleksandra Krowicka – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na Esej „Jak urządzić świat  - wyzwania i działania”, opiekun: Magdalena Kuterasińska

Aleksandra Krowicka – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka, opiekun: Magdalena Kuterasińska

Anna Wicher – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka, opiekun: Magdalena Kuterasińska

Izabela Nicia – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na Esej „Jak urządzić świat  - wyzwania i działania”, opiekun: Bożena Kaczor

 

JĘZYK ANGIELSKI

Monika Skoczek – etap okręgowy XXXVIII Olimpiady Języka Angielskiego, opiekun: Barbara Fijołek-Płachta

 

MATEMATYKA

Mariusz Marszałek – dobry wynik w Konkursie „Alfik Matematyczny”, opiekun: Jadwiga Suliga

Tomasz Siwek – dobry wynik w Konkursie „Alfik Matematyczny”, opiekun: Jadwiga Suliga

Wojciech Siwek – dobry wynik w Konkursie „Alfik Matematyczny”, opiekun: Jadwiga Suliga

 

INFORMATYKA

Dominika Jarczyńska – I miejsce w Konkursie „Stwórzmy razem lepszy Internet”, opiekun: Edyta Murzynowska-Rogala

 

BIOLOGIA

Marta Prokop klasa - I miejsce w powiatowym konkursie wiedzy pod hasłem "Wiedza o AIDS podstawą życia bez ryzyka" - opiekun: Monika Rembas, Aneta Banaś

Mateusz Binkowski klasa IIIb - wyróżnienie w powiatowym konkursie wiedzy pod hasłem "Wiedza o AIDS podstawą życia bez ryzyka" - opiekun: Monika Rembas, Aneta Banaś

Daria Gregorczyk – wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym „ Piękno Ziemi Świętokrzyskiej/Ojczysty”, opiekun: Aneta Banaś

Marta Jastrzębska – wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym „ Piękno Ziemi Świętokrzyskiej/Ojczysty”, opiekun: Aneta Banaś

 

 

 2012/2013

Monika Skoczek – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka, opiekun – Magdalena Kuterasińska

Monika Skoczek – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Jednego Wiersza o Laur Plateranki, opiekun – Magdalena Kuterasińska

Monika Skoczek - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Jednego Wiersza o Laur Wespazjana Kochanowskiego - opiekun: Magdalena Kuterasińska

Monika Skoczek – I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Krasomówczym o Laur Demostenesa - opiekun: Magdalena Kuterasińska

Monika Skoczek – II miejsce w Wojewódzkim konkursie na esej „Jestem – samotny czy w twórczej wspólnocie?” - opiekun: Magdalena Kuterasińska

Aleksandra Krowicka – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka, opiekun – Magdalena Kuterasińska

Aleksandra Krowicka – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na Esej, opiekun – Magdalena Kuterasińska

Klaudia Skiba – III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Magia żywego słowa” - opiekun: Magdalena Kuterasińska

Aleksandra Krowicka – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Poezja i proza o powstaniu styczniowym” - opiekun: Magdalena Kuterasińska

Marta Prokop – I miejsce w VII Wojewódzkim Turnieju Sprawności Językowej – opiekun: Bożena Kaczor

Aleksandra Prokop – I miejsce w VII Wojewódzkim Turnieju Sprawności Językowej – opiekun: Bożena Kaczor

Edgar Wójcik – wyróżnienie w Turnieju Jednego Wiersza o Laur Wespazjana Kochanowskiego - opiekun: Bożena Kaczor

Patrycja Kusa – wyróżnienie w III Konkursie Poetyckim im. J.Lohmanna – opiekun: Maria Witkowicz

Agata Trela – I miejsce w I Konkursie Poetyckim im. Łukasza Uniejowskiego Lohmanna – opiekun: Maria Witkowicz

Agata Trela – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim imienia Feliksa Raka – opiekun: Maria Witkowicz

Joanna Mrożek – I miejsce w III powiatowym Konkursie recytatorskim „Magia Żywego Słowa” – opiekun: Ewelina Ratusznik

Joanna Mrożek – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „ Poezja i proza o powstaniu styczniowym” – opiekun: Ewelina Ratusznik

 

 

Katarzyna Ciupa, Karolina Bugajniak – udział w etapie wojewódzkim w Konkursie Wiedzy o Prawie – opiekun: Wioletta Skiba

Mariusz Obarzanek, Rafał Wawrzykowski – udział w etapie wojewódzkim Konkursie Wiedzy o NSZZ „Solidarność” – opiekun: Wioletta Skiba

Karolina Bugajniak – I miejsce w XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej – opiekun: Wioletta Skiba

Agnieszka Niwińska – II miejsce w XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej – opiekun: Wioletta Skiba

Magdalena Kowalska - III miejsce w XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej – opiekun: Wioletta Skiba

Agnieszka Niwińska – Wojewódzki Konkurs Wiedzy o NSZZ „Solidarność” – opiekun: Wioletta Skiba

Anna Kościołek - Wojewódzki Konkurs Wiedzy o NSZZ „Solidarność” – opiekun: Wioletta Skiba

 

 

Łukasz Bartocha - laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w zakresie matematyki - opiekun: Jadwiga Suliga

Marta Prokop – laureatka Wojewódzkiego Matematycznego Maratonu Maturalnego (II miejsce) – opiekun: Marzena Saladra

Michał Zięba – laureat Wojewódzkiego Matematycznego Maratonu Maturalnego (III miejsce) – opiekun: Marzena Saladra

Łukasz Baryś – dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny” – opiekun: Jadwiga Suliga

Kinga Tyjas – I miejsce w etapie powiatowym II Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego – opiekun Monika Kaczkowska-Pilarska

Iga Herczyńska – II miejsce w etapie powiatowym II Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego – opiekun Monika Kaczkowska-Pilarska

Katarzyna Krawczyk – III miejsce w etapie powiatowym II Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego – opiekun Monika Kaczkowska-Pilarska

Katarzyna Szymańska, Jędrzej Michalski - wyróżnienie w etapie powiatowym II Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego – opiekun Monika Kaczkowska-Pilarska

Bartosz Kliminowski – bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie "MAT" – opiekun: Jadwiga Suliga

Mikołaj Suliga – dobry wynik w ogólnopolskim konkursie "MAT" – opiekun: Jadwiga Suliga

Łukasz Bartocha – dobry wynik w ogólnopolskim konkursie "MAT" – opiekun: Jadwiga Suliga

Wojciech Siwek – dobry wynik w ogólnopolskim konkursie "MAT" – opiekun: Jadwiga Suliga

Łukasz Baryś – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny – opiekun: Jadwiga Suliga

Tomasz Siwek – dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny – opiekun: Jadwiga Suliga

Mikołaj Suliga – dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny – opiekun: Jadwiga Suliga

Łukasz Bartocha – dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny – opiekun: Jadwiga Suliga

Katarzyna Bernat – dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny – opiekun: Jadwiga Suliga

 

Wojciech Grzegorczyk – I miejsce w Konkursie Wiedzy o Środowisku Przyrodniczym Powiatu Włoszczowskiego, opiekun – Aneta Banaś

Aleksandra Prokop – II miejsce w Konkursie Wiedzy o Środowisku Przyrodniczym Powiatu Włoszczowskiego, opiekun – Aneta Banaś

Monika Skoczek – III miejsce w konkursie plastycznym „Piękne zakątki powiatu włoszczowskiego” – opiekun: Aneta Banaś

Marta Jastrzębska – wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Zielona Enargia” – opiekun: Aneta Banaś

 

Monika Krzemińska – I miejsce w konkursie plastycznym inspirowanym tekstem typu „Leichte Lekture” w województwie świętokrzyskim – opiekun: Jolanta Łowicka

 

Katarzyna Marszałek, Wojciech Grzegorczyk – II miejsce w Międzynarodowym Konkursie na projekt Naukowy – Niemiecki dla Bystrzyków – etap krajowy – opiekun: Iwona Karaś

Natalia Pędziwiatr, Piotr Świerzewski, Daria Tanasiewicz – finał Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Poszukiwanie Talentów” – opiekun: Marzena Saladra

 

Przemysław Grabowski, Izabela Auguścik – Ogólnopolski Konkurs Geo-Planeta – opiekun: Anna Zając

Dagmara Olszewska – II miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Utrwal Świat między Nidą a Pilicą” – opiekun: Anna Zając

Monika Skoczek – II miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Utrwal Świat między Nidą a Pilicą” – opiekun: Anna Zając

Maciej Szwarc  – III miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Utrwal Świat między Nidą a Pilicą” – opiekun: Anna Zając

 

Ewa Grot – IV miejsce w etapie diecezjalnym Konkursu Biblijnego – opiekun ks. Marcin Gałczyński

 

 

2011/2012

Karolina Krawczyk - II miejsce w VI Wiosennych Spotkaniach z Językiem Polskim - opiekun: Magdalena Kuterasińska
Klaudia Skiba - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Poetyckim "Tego się nie robi poezji" - opiekun: Magdalena Kuterasińska
Urszula Pryt - wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Magia żywego słowa" - opiekun: Ewelina Ratusznik
Monika Skoczek - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. F.Raka - opiekun: Magdalena Kuterasińska
Piotr Grzybek, Michał Środa, Szymon Czajkowski, Kamil Wojczuk - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie z okazji Roku Czesława Miłosza w kategorii projekt edukacyjny - opiekun: Ewelina Ratusznik
Barbara Tomaszewska - IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie z okazji Roku Czesława Miłosza w kategorii: recytacja - opiekun: Maria Witkowicz
Aleksandra Struska - V miejsce w Wojewódzkim Konkursie z okazji Roku Czesława Miłosza w kategorii: recytacja - opiekun Ewelina Ratusznik
Karolina Krawczyk - II miejsce w VI Wiosennych Spotkaniach z Językiem Polskim w kategorii "Czytam, więc rozumiem", opiekun: Magdalena Kuterasińska
Marta Prokop, Karolina Poniedziałek - II miejsce w VI Wiosennych Spotkaniach z Językiem Polskim w kategorii Konkurs form i norm językowych, opiekun: Bożena Kaczor, Ewelina Ratusznik
Edgar Wójcik - wyróżnienie w XII Turnieju Jednego Wiersza "O Laur Wespazjana Kochowskiego", opiekun: Bożena Kaczor

 

Kacper Matuszewski - wyróżnienie w konkursie tłumaczeniowym Juvenes Translatorem realizowanym na terenie Unii Europejskiej - opiekun: Justyna Rubin-Brej

 

Dominika Bałazińska - I miejsce w V Festiwalu Piosenki Europejskiej; edycja francuska - opiekun: Bogdan Witkowicz
Katarzyna Szymańska - I nagroda w II Wojewódzkim Konkursie Literackim i Tłumaczeniowym TRADUCTOR 2012 - opiekun: Bogdan Witkowicz

 

Katarzyna Skoczek - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Wierszy Reinera Marii Rilke - opiekun: Anna Spyrka
Klaudia Skiba - II w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Wierszy Reinera Marii Rilke - opiekun: Anna Spyrka
Angelika Koćwin - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Wierszy Reinera Marii Rilke - opiekun: Anna Spyrka
Aleksandra Krowicka - udział w Ogólnopolskim Konkursie języka Niemieckiego Tag fur Tag - opiekun: Jolanta Łowicka

 

Przemysław Zieliński - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Golgota Wschodu" - opiekun: Mariusz Marczewski
Tomasz Kolas - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Golgota Wschodu" - opiekun: Mariusz Marczewski
Sebastian Słupiński, Tomasz Stryjewski, Mateusz Włodarski - I miejsce w etapie powiatowym  oraz II miejsce w etapie wojewódzkim w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym - opiekun: Mariusz Marczewski
Norbert Bugajniak - II miejsce w Konkursie Wiedzy Pożarniczej - opiekun: Mariusz Marczewski
Anna Niwińska, Katarzyna Szymańska - udział w X edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy NSZZ "Solidarność" - opiekun: Wioletta Skiba
Karolina Bugajniak - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej - opiekun: Wioletta Skiba
Magdalena Kowalska - II miejsce w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej - opiekun: Wioletta Skiba
Kamila Struska - III miejsce w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej - opiekun: Wioletta Skiba
Anna Niwińska - III miejsce, finalistka I edycji konkursu: "Europa moich marzeń", nagroda - indeks UJK oraz wyjazd do Brukseli - opiekun: Wioletta Skiba
Monika Kisiel - X miejsce, finalistka I edycji konkursu: "Europa moich marzeń", nagroda - indeks UJK - opiekun: Wioletta Skiba

 

Mikołaj Suliga - I miejsce w kategorii R-1 eliminacji powiatowych im. Jana Brożka I Świętokrzyskiego Maratonu Maturalnego - opiekun: Jadwiga Suliga
Łukasz Bartocha - II miejsce w kategorii R-1 eliminacji powiatowych im. Jana Brożka I Świętokrzyskiego Maratonu Maturalnego - opiekun: Jadwiga Suliga
Agnieszka Wójcik - I miejsce w kategorii R-2 eliminacji powiatowych im. Jana Brożka I Świętokrzyskiego Maratonu Maturalnego - opiekun: Jadwiga Suliga
Łukasz Bartocha, Damian Paciuch, Mikołaj Suliga, Agnieszka Wójcik - finaliści I Świętokrzyskiego Maratonu Maturalnego - opiekun: Jadwiga Suliga
Patryk Lenart - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" - opiekun: Jadwiga Suliga Kinga Tyjas - wyróżnienie w etapie wojewódzkim I Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego - opiekun: Monika Kaczkowska-Pilarska
Kinga Bartocha - III miejsce w etapie powiatowym I Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego - opiekun: Monika Kaczkowska-Pilarska
Adrian Sprawka - wyróżnienie w etapie powiatowym I Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego - opiekun: Monika Kaczkowska-Pilarska
Barbara Tomaszewska - wyróżnienie w etapie powiatowym I Świętokrzyskiego Matematycznego Maratonu Maturalnego - opiekun: Monika Kaczkowska-Pilarska
Damian Paciuch - bardzo dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny - opiekun: Jadwiga Suliga
Łukasz Bartocha - dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny - opiekun: Jadwiga Suliga
Mikołaj Suliga - dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny - opiekun: Jadwiga Suliga
Tomasz Ciesek - dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny - opiekun: Jadwiga Suliga

 

Kinga Tyjas - finalistka Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego "Lwiątko" - opiekun: Iwona Karaś
Dawid Robak, - II miejsce w X Regionalnym Konkursie Multimedia i Dydaktyka pt. "Multimedialna prezentacja eksperymentu naukowego" - opiekun: Iwona Karaś
Patrycja Staszczyk, Michał Zięba - IV miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu "Niemiecki dla bystrzyków" - opiekun: Iwona Karaś
Damian Paciuch - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym: "Poszukiwanie Talentów" - opiekun: Marzena Saladra
Oliwia Albrycht, Kinga Tyjas, Weronika Kita, Katarzyna Krawczyk - udział w Wojewódzkim Konkursie Projektów Naukowych projektu FENIKS - opiekun Iwona Karaś

 

Paweł Suliga - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO-PLANETA" - opiekun: Aneta Banaś
Kinga Tyjas  - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO-PLANETA" - opiekun: Aneta Banaś
Kinga Tyjas - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Środowisku Przyrodniczym Powiatu Włoszczowskiego - opiekun: Aneta Banaś
Katarzyna Szwarc - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ornitologicznym "Miłośnicy ptaków - na start" - opiekun: Aneta Banaś
Paweł Suliga - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ornitologicznym "Miłośnicy ptaków - na start" - opiekun: Aneta Banaś

 

Daniel Bełtowski - II miejsce w IV Turnieju Gier Komputerowych "Pojedynek Mistrzów" - opiekun: Edyta Murzynowska - Rogala

 

Remigiusz Badura - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym - opiekun: Anna Zając
Paulina Niewęgłowska - wyróżnienie w konkursie: "Geo-planeta" - opiekun Anna Zając
Monika Kisiel - I miejsce w powiatowym konkursie "Farma wiatrowa we Włoszczowie szansą na rozwoju gminy" - opiekun: Anna Zając

 

Janikowska Paulina - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - opiekun ks. Marcin Gałczyński
Gabriela Mazurek - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - opiekun ks. Marcin Gałczyński
Magdalena Chojnacka - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II - opiekun ks. Marcin Gałczyński

 

2010/2011


 

2008/2009


 

Rok 2008


 

Rok 2007


 

Rok 2006


 

Rok 2005


 

Rok 2004


 

Rok 2003


Rok 2002

Rok 2001

 

Rok 2000


 

Rok 1999


 

Rok 1998


 

Rok 1996


 

Rok 1995


 

Rok 1993


 

Rok 1992


 

Rok 1986


 

Rok 1985


 

Rok 1984


 

Rok 1983