Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

2015/2016 Izabela Nicia  

2014/2015 Mariusz Marszałek

2013/2014 - Monika Skoczek kl IIIa

2012/2013 - Damian Paciuch

2011/2012 - Barbara Tomaszewska kl. III a

2010/2011 - Patrycja Batko kl. III d

2009/2010 - Bartłomiej Krawczyk kl. III a

2008/2009 - Michał Stępień kl. III d

2007/2008 - Joanna Cisłowska

2006/2007 - Krzysztof Barczyński

2005/2006 - Milena Suliga

2004/2005 - Bartłomiej Bodziechowski

2003/2004 - Patrycja Łaskawska

2002/2003 - Piotr Ciszek

2001/2002 - Katarzyna Tajchman

2000/2001 - Maja Książek

1999/2000 - Paweł Wojtalczyk

1998/1999 - Justyna Michalska

 

Stypendium Starosty Włoszczowskiego

 

2015/2016  Karolina Gawron III b
 

Celina Dyksińska IIId

Wojceich Wójcik IIIc

2013/2014  Katarzyna Marszałek III b
 

 Marta Prokop IIIb

Michał Zięba IIIb

2012/2013 Kinga Tyjas kl. III b
  Katarzyna Bernat kl. III c
  Mikołaj Suliga kl. III d
2011/2012 Katarzyna Rak kl. III d
  Paulina Wypych kl. III e
  Martyna Kolanko kl. III c
2010/2011 Kinga Jamróz kl. III d
  Magdalena Strączyńska kl. III a
  Dominika Wilk kl. III b
2009/2010 Joanna Nadgłowska kl. III c
  Robert Betka kl. III d
  Alicja Orlikowska kl. III b
2008/2009 Przemysław Klapa kl. II e
  Robert Betka kl. II d
  gnieszka Górska kl. III e
2007/2008 Michał Stępień
  Daniel Konofalski
  Anna Początek
2006/2007 Justyna Ledwoch
  Joanna Cisłowska
  Karol Molenda
2005/2006 Katarzyna Karaś
  Krzysztof Barczyński
  Agata Ciszewska
2004/2005 Marcin Ciszek
  Łukasz Kuterasiński
  Aleksandra Budzynowska
2003/2004 Robert Ostrowski
  Artur Zbroiński
  Angelika Winczakiewicz
2002/2003 Aleksandra Witkowicz
  Katarzyna Robak
  Anna Tatar
2001/2002 Anna Napora
  Małgorzata Nowińska
  Małgorzata Mietelska

 

Stypendium Fundacji Orlen - Dar Serca

 

2011/2012 Patrycja Turczyn

 

Stypendium Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich

 

2010/2011 Kinga Bartocha

 

Talenty Świętokrzyskie

 

2015/2016  Patrycja Piątek 

2014/2015 Wojciech Siwek

2012/2013 Dominika Bałazińska 

2011/2012 Dominika Bałazińska

 

Stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe

2014/2015 Iwona Sybis IIIb
2013/2014 Magdalena Szczukocka IIIb
  Dawid Janicki IIId
2012/2013 Oliwia Albrycht
  Jakub Matuszczyk
2009/2010 Mateusz Gawron

 

 

Stypendium EFS dla uczniów szczególnie uzdolnionych województwa świętokrzyskiego

 

2008/2009 Kinga Jamróz
  Anna Nowak
  Dominik Szymanek
2009/2010 Kinga Bartocha
  Dominik Szymanek
2010/2011 Kinga Bartocha
  Łukasz Bartocha
  Katarzyna Bernat
  Karina Kotulska
  Sandra Kupczyk
  Damian Paciuch
  Dominik Szymanek
2011/2012 Przemysław Kukla
  Damian Paciuch
  Kinga Bartocha
  Katarzyna Bernat
 

Marta Prokop

2012/2013 Damian Paciuch
   Łukasz Bartocha
   Sylwia Bełtowska
   Katarzyna Bernat
2013/2014 Paulina Jankowska Ib
  Weronika Wojciechowska Ib
  Adriana Rutkowska Id
  Marta Borkowska Ib
  Adrian Suliga Id
  Wojciech Wójcik Ic
2014/2015 Diana Gągorowska