Olimpiady:

 

 

2016/2017

  • Katarzyna Tłustochowicz, Kamil Albrycht, Weronika Wertka  - zakwalifikowanie do XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – opiekun Aneta Banaś
  • Małgorzata Grońska, Wiktoria Nowak – zakwalifikowanie do etapu okręgowego XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun Magdalena Kuterasińska
  • Damian Dec, Hubert Kusaj - zakwalifikowanie do II etapu  Olimpiady Solidarności „Dwie dekady historii” – opiekun Wioletta Skiba, Mariusz Marczewski
  • Kamil Pytel, Marcin Kotulski, Rafał Robak - zakwalifikowanie się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – opiekun Jadwiga Suliga
  • Olga Albrych, Damian Hyski – udział w II etapie okręgowym I Olimpiady Statystycznej – opiekun Anna Zając, Marzena Saladra
  • Kamil Pytel – I miejsce w etapie okręgowym I Olimpiady Statystycznej – opiekun Anna Zając,  Jadwiga Suliga
  • Bartosz Skrobisz - zakwalifikowanie do II etapu XXIX Olimpiady Filozoficznej
  • Kamil Pytel kl IIc – VII miejsce w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Statystycznej, laureat I Olimpiady Statystycznej, zakwalifikowanie się i udział w II etapie Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH,
  • Marcin Kotulski kl IIc - zakwalifikowanie się i udział w II etapie Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  • Rafał Robak kl IIc - zakwalifikowanie się i udział w II etapie Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  • Olga Albrycht  IId – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiadzie Statystycznej
  • Damian Hyski  kl IId – udział w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiadzie Statystycznej
  • Kamil Albrycht kl IIb – udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Katarzyna Tłustochowicz kl IIb - udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Agnieszka Dzienniak kl IIb – I miejsce w szkole w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX
 

 

 

2014/2015

  • Izabela Nicia kl. II a -zakwalifikowanie się do etapu okręgowego XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.
  • Maria Borowska kl. II a - zakwalifikowanie się do etapu okręgowego XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego .
  • Wojciech Siwek kl. III c - zakwalifikowanie się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  • Tomasz Siwek kl. III c - zakwalifikowanie się do II  etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  • Celina Dyksińska kl. II d - zakwalifikowanie się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  • Izabela Nicia – kl. II a -  III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS
  • Marta Malicka kl. I b – eliminacje okręgowe XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Diana Gągorowska I B – eliminacje okręgowe XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Paulina Jankowska II b – eliminacje okręgowe XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Mariusz Obarzanek kl. III A – olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym – II etap wojewódzki
  • Rafał Nicia kl. III a – olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym – II etap wojewódzki
  • Krzysztof Maciejczyk kl. III a – olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie współczesnym
  • II miejsce w Powiatowych Zawodach Biegów Sztafetowych ( drużyna 1 LO )
  • XV miejsce w Wojewódzkich Zawodach Biegów Sztafetowych  
  • III miejsce w Powiatowych Zawodach    Piłki Ręcznej
  • V miejsce w Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej
  • Adrianna Rosińska kl. III c-Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH Geografia z elementami geologii
  • Udział trzech drużyn po trzy osoby w Konkursie „Piękne doświadczenia, zaskakujące wyjaśnienia”    
  • Izabela Nicia- kl. IIazakwalifikowanie do etapu okręgowego XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Maria Borowska – kl.IIazakwalifikowanie do etapu okręgowego XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Marcin Adamczyk kl.  Ic – III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania uczniów w etapie okręgowym
  • Krzysztof Kurzak kl.Ic - III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania uczniów w etapie okręgowym
  • Piotr Frączek kl.Ic -III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania uczniów w etapie okręgowym
  • Sebastian Kurzak kl.Ib - III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania uczniów w etapie okręgowym
  • Marta Malicka kl. Ib - III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania uczniów w etapie okręgowym
  • Wojciech Siwek, -  kl. IId – finalista  Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  • Tomasz Siwek kl. IId – finalista Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  • Celina Dyksińskakl.IId –zakwalifikowanie się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
  • Karolina Gawron kl. IIb – finalistka I Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu i sporcie
  • Paulina Jankowska kl. IIb – udział w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Marta Malicka kl. IIb - udział w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Diana Gągorowska kl. IIb - udział w eliminacjach okręgowych XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Wojciech Wójcik kl. IIc – wyróżnienie w XXXII Ogólnopolskim Sejmiku Matematyków
  • Adrianna Rosińska kl.IIIc - II etap VIII Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z geografii z elementami geologii
  • Izabela Nicia kl.IIa – etap wojewódzki – Ogólnopolska Olimpiada Solidarności .Dwie Dekady Historii
  • Tomasz Młynarczyk kl. IIa - etap wojewódzki – Ogólnopolska Olimpiada Solidarności .Dwie Dekady Historii 

 


2013/2014
  • Patrycja Kusaj – etap okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, opiekun: Magdalena Kuterasińska
  • Izabela Nicia – II etap Olimpiady Wiedzy o Świecie Antycznym, opiekun: Bożena Kaczor

 

 

2012/2013
  • Łukasz Bartocha - laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w zakresie matematyki - opiekun: Jadwiga Suliga

  • Damian Paciuch – finalista Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – opiekun: Marzena Saladra

  • Piotr Pawłowski – etap okręgowy Olimpiady Historycznej, opiekun – Mariusz Marczewski

  • Marta Prokop, Ewa Szymańska, Paweł Suliga, Michał Zięba -  eliminacje okręgowe XLII Olimpiady Biologicznej, opiekun – Aneta Banaś

  • Marta Prokop, Ewa Szymańska, Daria Kamińska – eliminacje okręgowe XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, opiekun – Aneta Banaś

  • Mikołaj Suliga, Katarzyna Bernat, Damian Paciuch, Łukasz Baryś – uczestnicy II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – opiekun: Jadwiga Suliga

  • Mariusz Obarzanek – finalista ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności Dwie Dekady Historii” - opiekun: Wioletta Skiba

  • Rafał Wawrzykowski – etap wojewódzki ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności Dwie Dekady Historii” - opiekun: Wioletta Skiba

  • Mariusz Obarzanek – II miejsce w etapie wojewódzkim w I edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP - opiekun: Wioletta Skiba

  • Katarzyna Ciupa – etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Prawie - opiekun: Wioletta Skiba

  • Karolina Bugajniak – etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy o Prawie - opiekun: Wioletta Skiba

  • Monika Skoczek – udział w etapie okręgowym XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun: Magdalena Kuterasińska

  • Beata Siwek – udział w etapie okręgowym XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun: Magdalena Kuterasińska

  • Adam Rogula – udział w etapie okręgowym XLIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – opiekun: Maria Witkowicz

  • Monika Skoczek – I miejsce w Olimpiadzie Międzyszkolnej z Języka Angielskiego – opiekun: Barbara Fijołek-Płachta

  • Joanna Chlebosz – etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej – opiekun ks. Marcin Gałczyński

 

2011/2012

  • Marta Prokop, Ewa Szymańska - udział w eliminacjach okręgowych XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - opiekun: Aneta Banaś
  • Juliusz Chojenka - zakwalifikowanie się do wojewódzkiego etapu X Olimpiady Filozoficznej - opiekun: Maria Witkowicz
  • Adam Rogula - zakwalifikowanie się do wojewódzkiego etapu X Olimpiady Filozoficznej - opiekun: Maria Witkowicz
  • Mariusz Walasik - I miejsce w etapie szkolnym XXXVI Olimpiady Języka Angielskiego - opiekun: Justyna Rubin-Braj
  • Damian Paciuch, Paulina Guner, Bartłomiej Kliminowski, Łukasz Baryś - zakwalifikowanie się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH - opiekun: Marzena Saladra
  • Katarzyna Rak, Damian Paciuch, Łukasz Baryś - zakwalifikowanie się do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH - opiekun: Jadwiga Suliga

 

2009/2010
  • Leszek Witkowicz, Cezary Wawrzos, Karol Wójcik, Mateusz Kamola - finaliści IV Olimpiady Wiedzy o Internecie "DialNet Masters 2009" - opiekun Monika Kaczkowska-Pilarska
  • Bartłomiej Krawczyk - finalista XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - opiekun Maria Witkowicz
  • Joanna Nadgłowska - finalista XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - opiekun Aneta Banaś
  • Jarosław Zyźniak, Daria Młodawska - udział w etapie okręgowym XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - opiekun Aneta Banaś
  • Karol Ślęzak, Adrian Sprawka, Michał Urbański, Szczepan Smoczek - udział w etapie okręgowym IV Olimpiady Wiedzy o Internecie "DialNet Masters 2009"- opiekun Monika Kaczkowska-Pilarska
  • Leszek Witkowicz - II etap Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki - opiekun Marzena Saladra

 

2008/2009

  • Joanna Nadgłowska - finalistka XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej - opiekun Aneta Banaś
  • Bartłomiej Krawczyk - udział w etapie okręgowym XXXV Olimpiady Historycznej - opiekun Wioletta Skiba,
  • Hubert Szymczyk, Maciej Guździoł - udział w etapie okręgowym Wiedzy o Unii Europejskiej - opiekun Wioletta Skiba
  • Dawid Dobosz - udział w etapie okręgowym Wiedzy o Unii Europejskiej - opiekun Mariusz Marczewski
  • Bartłomiej Krawczyk - udział w etapie okręgowym XXIII Olimpiady Filozoficznej - opiekun Maria Witkowicz
  • Hubert Stolarczyk- udział w etapie okręgowym XXIII Olimpiady Filozoficznej - opiekun Maria Witkowicz
  • Bartłomiej Krawczyk - udział w etapie okręgowym Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - opiekun Maria Witkowicz
  • Bartłomiej Bugara, Piotr Śmiłowski - udział w etapie okręgowym IV Olimpiady Przedsiębiorczości - opiekun Anna Zając
  • Michał Stępień - Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z fizyki - opiekun Marzena Saladra

 

Rok 2008

  • Monika Zaganiacz i Patrycja Tobiasz - wyróżnienie w konkursie "Legendy i podania z powiatu włoszczowskiego", opiekun Ewelina Ratusznik
  • Katarzyna Suliga - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym, opiekun Aneta Banaś
  • Aneta Morozewicz i Ewelina Rak - II miejsce w finale wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych, opiekun Olga Dąbrowska
  • Aneta Kochanowska - III miejsce w finale wojewódzkim Olimpiady Teologii Katolickiej, opiekun ks.W.Szczęsny
  • Monika Zaganiacz - II miejsce w finale wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych, opiekum Olga Dąbrowska
  • Mateusz Gawron - V miejsce w finale wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych, opiekun Marcin Szafrański
  • Kamila Dobosz, Anna Koper, Justyna Janusz - II miejsce w finale wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych, opiekun Olga Dąbrowska
  • Katarzyna Janus i Wioletta Maciejczyk - II miejsce w finale wojewódzkim Sztafetowych Biegów Przełajowych, opiekun Grzegorz Pękala

 

Rok 2007

  • Karolina Rogula - II miejsce w finale wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych oraz z Angeliną Rak IV miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych, opiekun Olga Dąbrowska
  • Justyna Ledwoch - laureatka II stopnia XXXVI Olimpiady Biologicznej, opiekun Roman Wojtalczyk
  • Aneta Siemińska - finalistka konkursu "Środowisko geograficzno-przyrodnicze mojego regionu", opiekun Roman Wojtalczyk
  • Szymon Jamróz - I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej, opiekun Mariusz Marczewski
  • Hubert Szymczyk - II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej, opiekun Wioletta Skiba
  • Cezary Wawrzos - II miejsce w kategorii prezentacja regionalnej potrawy w II Świętokrzyskiej Biesiadzie Literackiej, opiekun Ewelina Ratusznik
  • Katarzyna Skiepko - finalistka, XL miejsce w eliminacjach centralnych II edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, opiekun Anna Zając

 

Rok 2006

  • Paula Bartocha - I miejsce w VI Włoszczowskim Konkursie Matematycznym, opiekun Jadwiga Suliga
  • Magdalena Kaczor - II miejsce w VI Włoszczowskim Konkursie Matematycznym, opiekun Jadwiga Suliga
  • Bartłomiej Bodziechowski - III miejsce w VI Włoszczowskim Konkursie Matematycznym, opiekun Jadwiga Suliga
  • Łukasz Pikulski - III miejsce w VI Włoszczowskim Konkursie Matematycznym, opiekun Jadwiga Suliga
  • Łukasz Rogula - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o NSZZ "Solidarność", opiekun Wioletta Skiba
  • Wiaczesław Zinkiewicz - laureat XXXVII Olimpiady Języka Rosyjskiego, opiekun Zofia Kaczmarska
  • Magdalena Kaczor, Katarzyna Mołda, Damian Godzwon, Paweł Gwiazda - laureaci konkursu wojewódzkiego "Moja firma - mój sukces", opiekun Anna Zajac
  • Łukasz Pikulski, Mateusz Skoczek - finaliści konkursu wojewódzkiego "Moja firma - mój sukces", opiekun Anna Zając
  • Karol Molenda - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej, opiekun Stanisław Kurzac
  • Agata Ciszewska, Anna Popczyk, Karolina Rogula, Agnieszka Gacia, Anna Miszczak, Anna Łapot - II miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych, opiekun Grzegorz Pękala
  • Norbert Szmit - VI miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych, opiekun Grzegorz Pękala
  • Mariusz Grzesiński, Karol Kaleta - VIII miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych BiegachPrzełajowych, opiekun Grzegorz Pękala
  • Magdalena Pałgan - X miejsce w finale wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych, opiekun Grzegorz Pękala
  • Dominik Góral i Grzegorz Łowicki - I miejsce, Grzegorz Stańczyk - II miejsce, Bartłomiej Ślęzak - III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym z okazji Świętokrzyskiego Milenium, opiekun Bożena Kaczor, Ewelina Ratusznik
  • Krzysztof Barczyński - IV miejsce w XXIII Ogólnopolskim Młodzieżowym Seminarium Astronomicznym im. prof. Roberta Głębockiego, opiekun Iwona Karaś
  • Paulina Karkocha - II miejsce w kategorii recytacji W Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym z okazji "Rocznic Sienkiewiczowskich", opiekun Bożena Kaczor
  • Ewa Pryt - I miejsce w I Świetokrzyskiej Biesiadzie Literackiej w kategorii Godki ludowe, opiekun Bożena Kaczor
  • Katarzyna Wiśniewska i Paulina Karkocha - III miejsce w I Świetokrzyskiej Biesiadzie Literackiej w kategorii Godki ludowe, opiekun Bożena Kaczor

 

Rok 2005

  • Milena Suliga laureatką XV Olimpiady Teologii Katolickiej
  • Stanisław Wijski finalistą XXXVI Olimpiady Jęz. Rosyjskiego
  • wyróznienie dla Bartłomieja Gieronia w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej
  • I miejsce w Zawodach Matematycznych dla Patrycji Łaskawskiej
  • II miejsce dla Pauliny Kosciołek w Ogólnopolskim Konkursie "Eko-Planeta"
  • II miejsce Moniki Pietralik w Zawodach Matematycznych

 

Rok 2004

  • wyróznienie dla Karola Stawowczyka w Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Leteraturą
  • I miejsce dla Agaty Ciszewskiej i II miejsce dla Niny Robak w II Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym
  • wyróznienie w II Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym dla Magdaleny Dominik
  • I miejsce dla Anny Tatar w Konkursie Polonistycznym
  • I miejsce dle Anny Tatar w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym

 

Rok 2003

  • Karolina Piech finalistką Konkursu Języka Angielskiego
  • Aleksanda Paluch zajęła III miejsce w IV Ogólnopolskim Ortograficznym
  • II miejsce dla Agaty Kosińskiej w Ogólopolskim Konkursie na Pracę z Literaturą
  • Anna Tatar i Paweł Roge laureaci Ogólnopolskiego Konkursu "Europa w Szkole"
  • Anna Tatar laureatką XXXIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • I miejsce w Konkursie z Przedsiębiorczosci dla zespołu uczniów : Suliga, Luzar, Rajca, Lenart
  • I miejsce i szczególne wyróżnienie dla Katarzyny Robak oraz wyróznienie dla Artura Zbroińskiego w Ogólnopolskim Konkursie ONZ
  • I miejsce dla Bożeny Kaczor i II miejsce dla Eweliny Ratucznik w I Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym dla nauczycieli

 

Rok 2002

  • Sylwia Pura I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poezji
  • II miejsce dla Magdaleny Kazmierczak w Ogólnopolskim Konkursie na Prace w Literaturą

 

Rok 2001

  • wyróżnienie dla Krzysztofa Dudzika w VIII Ogólnoposkim Konkursie Ornitologicznym
  • Ewelina Grzegorzak finalistką XXIV Olimpiady Języka Francuskiego
  • I miejsce dla Jolanty Treli w V Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatura

 

Rok 2000

  • I miesce zdobyła drużyna dziewczyn w Wojewódzkim Turnieju Piłki Sitkowej
  • I miejsce załęła drużyna chłopców w Wojewódzkich Zawodach Piłki Ręcznej
  • I miejsce zajęła Ewelina Mikuszewska w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek
  • I miejsce dla Marka Luzara z Ogólnopolskim Konkursie "Cywilizacja i Natura"

 

Rok 1999

  • w III Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literaturą Magdalena Kazmierczak otrzymała wyróżnienie
  • Aleksanda Paluch zajęła III miejsce w IV Ogólnopolskim Ortograficznym

 

Rok 1998

  • IV miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym dla Moniki Kokosinskiej
  • II miejsce dla Katarzyny Sobol w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o AIDS
  • I miejsce w Igrzyskach Młodziezy dla Anny Wojtasinskiej w biegach na 300m

 

Rok 1997

  • Marcin Baniak finalista Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

Rok 1996

  • Iwona Barys i Włodzimierz Jodłowski wyróżnieni w olimpiadach przedmiotowych z języka polskiego i biologii
  • wyróżnienie dla Katarzyny Myk i Pawła Celebańskiego w Olimpiadzie Wiedzy Religijnej
  • wyróżnienie dla Eweliny Maj i Przymsława Kalety w III Wojwódzkim Konkursie Wiedzy o Literaturze i Gramatyce Języka Polskiego
  • II miejsce w Wojewódzkim XXI Miedzyszkolnych Zawodach Matematycznych dla Sławomira Suligi

 

Rok 1995

  • Marek Piechowski otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie "Europa w Szkole"
  • Marcin Kaczmarek wyróżnienie w konkursie Wiedzy Obronnej

 

Rok 1993

  • Wyróznienie dla Marka Korkusińskiego w II Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym
  • Łukasz Uniejewski laureatem XXIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

Rok 1992

  • wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym dla Marka Korkusińskiego
  • uczniowie Łukasz Uniejewski i Rafał Sobański finalisci XXI Olimpiady Biologicznej
  • wyróżnienie dla Marka Korkusińskiego w I Ogólnopolskim Konkursie Uczniowskim Prac Naukowych z Fizyki

 

Rok 1991

  • I miejsce w VI Olimpiadzie WIedzy Ekologicznej dla Łukasza Uniejewskiego
  • Łukasz Uniejewski otrzymuje stypendium z Krajowej Fundacji na rzecz dzieci.

 

Rok 1990

  • uczniowie Łukasz Uniejewski i Marcin Moćko zajmuja II i III miejsce w V Olimpiadzie WIedzy Ekologicznej

 

Rok 1989

  • Michał Staniaszek laureatem Olimpiady Literatury i Języka Polskiego na szczeblu centralnym

 

Rok 1988

  • II miejsce w III Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej ZSMP dla Katarzyny Sztabińskiej

 

Rok 1986

  • I miejsce dla Katarzyny Harabin i Agaty Makuły w przeglądzie piosenki turystycznej "Bakcynalia 85"

 

Rok 1985

  • I miejsca zdobyła uczennica kl Ib Dorota Lewandowska w konkursie na plakat XV Jubileuszowej Olimpiady Biologicznej
  • II miejsce dla ucz. kl. IVb Agnieszki Bak w eliminacjach wojewódzkich w konkursie "Ojczyzna w twórczosci Stefana Żeromskiego"

 

Rok 1984

  • Zajęcie I miejsca w woj. kieleckim przez SK LOP za propagowanie ochrony przyrody

 

Rok 1983

  • liceum zajmuje I miejsce w woj. kieleckim we współzawodnictwie szkół w dorobku artystycznym