28-03-2013 Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora I LO

22 marca w naszym liceum odbył się Turniej Piłki Siatkowej  o Puchar Dyrektora I LO.  Reprezentacja dziewcząt I LO zajęła I miejsce, II miejsce zdobył zespół ZSP nr 2, III-drużyna ZSP nr 3. Najlepszą zawodniczą została Monika  Łączek z ZSP nr 2. Był to już IV turniej rozegrany w ramach V Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego. Siatkarki z Sikorskiego prowadzą również w klasyfikacji końcowej V Grand Prix. Wszystkim drużyną dziękujemy za sportową rywalizację i życzymy dalszych sukcesów.

01-02-2018 Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora I LO

30stycznia odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora I LO rozegrany w ramach X Grand Prix Powiatu Włoszczowskiego. W zawodach rywalizowały drużyny I LO, ZSP nr2, ZSPnr3. Wszystkie reprezentacja miały jedno zwycięstwo i jedną porażkę, o kolejności zdecydował lepszy bilans w setach. I miejsce -ZSPnr2, II miejsce- ZSPnr3, III miejsce- I LO. Indywidualne wyróżnienia otrzymały: Monika Rak -najlepsza zawodniczka, Klaudia Gładyś- najlepiej atakująca, Patrycja Depta - najlepiej przyjmująca.