Rok szkolny 2009-10


Klasa IIII a
Wych. klasy - mgr Anna Spyrka

  1. Bełtowka Paulina
  2. Budzynowska Liwia
  3. Chrusciel Anita
  4. Ciosek Ewa
  5. Cuprian Katarzyna
  6. Czaja Daria
  7. Derbot Magdalena
  8. Gładowka Marzena
  9. Gużdzioł Maciej
  10. Jakubowska Aldona
  11. Jaszewska Małgorzata
  12. Knap Iwona
  13. Kościołek Karolina
  14. Kowalczyk Angelika
  15. Krawczyk Bartłomiej
  16. Kwasniuk Natalia
  17. Olczyk Marcelina
  18. Pawłowska Agnieszka
  19. Pianka Tomasz
  20. Piech Karolina
  21. Piech Paulina
  22. Pierzchnica Natalia
  23. Prokop Aleksandra
  24. Rydzek Norbert
  25. Sosnowska Agnieszka
  26. Stolarczyk Hubert
  27. Stolarska Monika
  28. Szałowska Aneta
  29. Warchoł Magdalena
  30. Wdowiak Edyta
  31. Wilczyńska Katarzyna
  32. Żmuda Sylwia

Klasa III b
Wych. klasy - mgr Jolanta Łowicka

  1. Bukowska Ewelina
  2. Chojczyk Katarzyna
  3. Cygan Marta
  4. Czajkowska Martyna
  5. Dziedzic Paulina
  6. Falińska Magdalena
  7. Fatyga Edyta
  8. Galarczyk Joanna
  9. Grudniewska Marta
  10. Herczyńska Katarzyna
  11. Herczyńska Kinga
  12. Jakubowska Dorota
  13. Jałocha Arkadiusz
  14. Jasiowska Marta
  15. Jeziorski Filip
  16. Kochanowska Aneta
  17. Koszyka Paulina
  18. Koza Monika
  19. Lichosik Paulina
  20. Łapot Magdalena
  21. Molenda Dominika
  22. Olczyk Wioleta
  23. Orlikowska Alicja
  24. Piątek Mariusz
  25. Sprawka Ewelina
  26. Staniek Justyna
  27. Stępień Iwona
  28. Suliga Emilia
  29. Tatar Katarzyna
  30. Tomczyk Ewelina
  31. Wawrzak Olga
  32. Wawrzykowska Marta
  33. Wijata Jowita

Klasa III c
Wych. klasy - mgr Monika Grzybek

  1. Cierpica Marta
  2. Grabiec Joanna
  3. Grabiec Natalia
  4. Gradoń Joanna
  5. Harast Marta
  6. Kochanowska Agata
  7. Lipniak Katarzyna
  8. Matuszewska Weronika
  9. Matyśkiewicz Anna
  10. Młodawska Daria
  11. Nadgłowska Joanna
  12. Nowak Agata
  13. Nowakowska Karolina
  14. Pierzak Katarzyna
  15. Rak Ewa
  16. Rydzek Martyna
  17. Standerska Agnieszka
  18. Stramska Marlena
  19. Urbańska Sylwia
  20. Wójcik Katarzyna
  21. Zaganiacz Monika
  22. Zyżniak Jarosław

Klasa III d
Wych. klasy - mgr Wioletta Skiba

  1. Betka Robert
  2. Bielawska Mariola
  3. Bielawska Monika
  4. Błaszczyk Milena
  5. Bożkiewicz Wiktoria
  6. Ciszewska Aldona
  7. Gawron Seweryn
  8. Grygiel Magdalena
  9. Gwiazda Weronika
  10. Hejduk Karol
  11. Janicka Ewelina
  12. Kilarska Anna
  13. Kita Kamil
  14. Klimas Radosław
  15. Kochanowska Joanna
  16. Lechowicz Paweł
  17. Lesiak Anna
  18. Lesiak Łukasz
  19. Ławińska Monika
  20. Maciejczyk Marta
  21. Murzynowska Joanna
  22. Murzynowska Małgorzata
  23. Nowakowska Dominika
  24. Ochocki Józef
  25. Piasecka Karolina
  26. Rosiński Tomasz
  27. Sawicki Piotr
  28. Stefańska Martyna
  29. Szczepanik Alicja
  30. Waczyńska Magdalena
  31. Wawrzos Cezary
  32. Witkowicz Leszek
  33. Żelichowska Anna
  34. Żmuda Mariusz

Klasa III e
Wych. klasy - mgr Bożena Kaczor, mgr Jadwiga Suliga,

  1. Bąba Konrad
  2. Bugara Bartłomiej
  3. Charaziński Tomasz
  4. Chyc Damian
  5. Ciszek Paweł
  6. Gałęzowski Daniel
  7. Gawęcki Paweł
  8. Gawron Mateusz
  9. Hoffman Sebastian
  10. Jasnos Łukasz
  11. Karpiński Marcin
  12. Klapa Przemysław
  13. Kotulski Filip
  14. Kowalczyk Dawid
  15. Kwapień Damian
  16. Mańkowski Jerzy
  17. Mulewicz Bartłomiej
  18. Niewiadomski Daniel
  19. Nowak Kamil
  20. Palimąka Radosław
  21. Pawlik Rafał
  22. Piechowski Paweł
  23. Pietralik Karol
  24. Przepiórkowski Marcin
  25. Ptak Łukasz
  26. Robak Michał
  27. Skiba Marcin
  28. Stępień Krzysztof
  29. Struski Dariusz
  30. Suliga Piotr
  31. Śmiłowski Piotr