Rok szkolny 2008-09

 

Klasa IIII a
Wych. klasy - mgrMariusz Marczewski

  1. Bielińska Eliza
  2. Budzowska Natalia
  3. Dłubała Agnieszka
  4. Dobosz Dawid
  5. Dobosz Kamila
  6. Dudek Kamil
  7. Frej Aleksandra
  8. Janus Justyna
  9. Klimczyk Agnieszka
  10. Koper Anna
  11. Koszyka Marzena
  12. Kozieł Justyna
  13. Latosińska Małgorzata
  14. Lesiak Kamila
  15. Łączek Ewa
  16. Malinowska Anna
  17. Napora Elwira
  18. Napora Sebastian
  19. Orlikowska Karolina
  20. Palimąka Mariusz
  21. Pośpiech Aleksandra
  22. Rowińska Wioletta
  23. Seta Kamil
  24. Siewiorek Ewelina
  25. Soboń Paulina
  26. Szczukocka Katarzyna
  27. Szlacheta Radosław
  28. Szymańska Agnieszka
  29. Szymczyk Hubert
  30. Ślęzak Weronika
  31. Tomicka Dorota
  32. Tylko Ewelina
  33. Tylko Katarzyna
  34. Żesławski Adrian

Klasa III b
Wych. klasy - mgr Magdalena Święciak

  1. Bendkowska Marta
  2. Brzdąk Mateusz
  3. Dębska Anna
  4. Dorożyńska Angelika
  5. Drej Dominika
  6. Dudek Kamil
  7. Gawron Dominika
  8. Klapa Malwina
  9. Klimczyk Katarzyna
  10. Kowalczyk Ewelina
  11. Kowalska Justyna
  12. Kowalska Martyna
  13. Łapot Karolina
  14. Malinowska Kamila
  15. Marcinkowska Sandra
  16. Migoń Katarzyna
  17. Nowak Magdalena
  18. Obarzanek Anita
  19. Ociepa Katarzyna
  20. Orlikowski Piotr
  21. Owsikowska Anita
  22. Rak Monika
  23. Rydzek Beata
  24. Saladra Karolina
  25. Sobczyk Anna
  26. Stolarski Damian
  27. Suliga Magdalena
  28. Szewczyk Marta
  29. Tłustochowicz Aleksandra
  30. Torchała Piotr
  31. Trznadel Magdalena
  32. Wrona Sylwia
  33. Wróbel Iwona
  34. Zielińska Beata

Klasa III c
Wych. klasy - mgr Maria Witkowicz

  1. Albrycht Mateusz
  2. Badura Patrycja
  3. Bańcer Magdalena
  4. Bąk Kinga
  5. Bożek Damian
  6. Czaja Karolina
  7. Dumin Kinga
  8. Dziedzic Dominika
  9. Gałązka Agnieszka
  10. Grzeszczak Paulina
  11. Kaliszewski Dominik
  12. Kliminowska Anna
  13. Koń Iwona
  14. Książek Daria
  15. Kubat Wioleta
  16. Maciejczyk Ilona
  17. Malczak Dominika
  18. Mulewicz Anita
  19. Myszka Alina
  20. Niewęgłowski Damian
  21. Niewiadomska Justyna
  22. Nowak Milena
  23. Palimąka Wioleta
  24. Poniedziałek Anna
  25. Powązka Aleksandra
  26. Robak Marlena
  27. Rogula Aleksandra
  28. Stępniewska Anna
  29. Struska Kornelia
  30. Strzeszewska Marta
  31. Szczukocka Marta
  32. Święciak Marta
  33. Uchwat Aleksandra
  34. Wodzisławska Aleksandra

 

Klasa III d
Wych. klasy - mgr Grzegorz Pękala

  1. Andre Damian
  2. Bąba Jarosław
  3. Ciesek Łukasz
  4. Hart Barbara
  5. Jach Agnieszka
  6. Janus Katarzyna
  7. Klim Anna
  8. Kosiński Karol
  9. Kulig Iwona
  10. Kułaga Karol
  11. Lis Piotr
  12. Maciejczyk Wioletta
  13. Muster Kamil
  14. Muster Mateusz
  15. Olesiński Kamil
  16. Owsikowska Olga
  17. Paszewski Mateusz
  18. Piechowska Paulina
  19. Prysak Agnieszka
  20. Raczyńska Kinga
  21. Saladra Dawid
  22. Simlat Mateusz
  23. Simlat Olga
  24. Sobański Michał
  25. Sosnowski Mateusz
  26. Stańczyk Łukasz
  27. Stępień Michał
  28. Szczukocka Paulina
  29. Szwarc Rafał
  30. Świeboda Mateusz
  31. Wójcik Anna
  32. Wójcik Mikołaj
  33. Zawada Agnieszka
  34. Zimoląg Damian

 

Klasa III e
Wych. klasy - mgr Marcin Szafrański

  1. Borówka Anna
  2. Chojnacki Bartłomiej
  3. Cisłowski Artur
  4. Czarnogórski Kacper
  5. Dębowski Jacek
  6. Gieroń Agnieszka
  7. Górska Agnieszka
  8. Grot Cezary
  9. Jędrych Kamil
  10. Kościołek Sylwia
  11. Kuterasiński Marek
  12. Lis Mateusz
  13. Łata Karol
  14. Łata Tomasz
  15. Machnik Urszula
  16. Maciejczyk Anna
  17. Marcinkowski Radosław
  18. Marek Magda
  19. Nowicki Piotr
  20. Piasecki Michał
  21. Piwońska Katarzyna
  22. Popowicz Piotr
  23. Radziejowski Karol
  24. Różycka Justyna
  25. Sobczyk Marzena
  26. Stypka Ilona
  27. Szrek Katarzyna
  28. Świetlik Konrad
  29. Tatar Piotr
  30. Turczyn Marcin
  31. Ulżyk Marcin
  32. Woźnica Grzegorz
  33. Zarębiński Łukasz