Rok szkolny 2007-08


Klasa IIII a
Wych. klasy - mgr Jadwiga Suliga

  1. Arwaj Adam
  2. Balska Małgorzata
  3. Borówka Kamila
  4. Budzowska Kinga
  5. Bulska Edyta
  6. Chatys Paulina
  7. Cisłowska Joanna
  8. Dąbrowska Anna
  9. Jamróz Agnieszka
  10. Konofalski Daniel
  11. Kościołek Łukasz
  12. Koza Aneta
  13. Lesiak Magdalena
  14. Majchrzak Małgorzata
  15. Małek Wioletta
  16. Oksińska Anna
  17. Pieńkos Ewelina
  18. Pierzchnica Karol
  19. Pytel Paulina
  20. Rak Monika
  21. Rak Paulina
  22. Rogula Justyna
  23. Skiba Mariola
  24. Skoczek Krzysztof
  25. Słomiński Damian
  26. Sosnowska Marta
  27. Struska Olga
  28. Śledziewska Marta
  29. Śliwińska Katarzyna
  30. Tatar Patrycja
  31. Turczyński Piotr
  32. Uramowska Anna
  33. Wałek Katarzyna
  34. Wiśniewska Katarzyna
  35. Zaganiacz Artur

Klasa III b
Wych. klasy - mgr Jan Błaut

  1. Cieniak Julita
  2. Cierpińska Katarzyna
  3. Czekaj Anna
  4. Dróżdż Karolina
  5. Dróżdż Maria
  6. Gaik Mariusz
  7. Garbaczewski Gaspar
  8. Hoffman Adrian
  9. Jamróz Szymon
  10. Kaczkowska Katarzyna
  11. Karaś Marta
  12. Karkocha Paulina
  13. Kita Arkadiusz
  14. Kochanowska Paulina
  15. Kolanko Paulina
  16. Kowalczyk Paulina
  17. Lubczyńska Sylwia
  18. Łaskawska Sylwia
  19. Nowak Oliwia
  20. Piernik Aldona
  21. Pośpiech Karolina
  22. Pryt Ewa
  23. Przepiórkowski Robert
  24. Rak Łukasz
  25. Reperowicz Adriana
  26. Saladra Agnieszka
  27. Smoczek Katarzyna
  28. Struska Monika
  29. Suliga Ewelina
  30. Szymkiewicz Paulina
  31. Ślęzak Agnieszka
  32. Świetlik Martyna
  33. Tomicka Joanna
  34. Warchoł Mateusz

Klasa III c
Wych. klasy - mgr Ewelina Ratusznik

  1. Brzdąk Patrycja
  2. Buczyński Daniel
  3. Czaja Marta
  4. Gągorowska Karolina
  5. Górka Michał
  6. Grzebinoga Angelika
  7. Hudobska Dagmara
  8. Karaś Radosław
  9. Kaźmierczak Maciej
  10. Łaskawska Karolina
  11. Nowakowski Piotr
  12. Pilichowska Karolina
  13. Początek Anna
  14. Pośpiech Kamila
  15. Powązka Agnieszka
  16. Rajek Urszula
  17. Rudnicka Dorota
  18. Suliga Ewa
  19. Ulżyk Paulina
  20. Wypych Anna
  21. Żelichowska Marta

Klasa III d
Wych. klasy - mgr inż. Edyta Murzynowska - Rogala

  1. Bąba Beata
  2. Chrzanowski Damian
  3. Czaja Kamila
  4. Fornal Milena
  5. Furmańczyk Radosław
  6. Góral Dominik
  7. Górski Krzysztof
  8. Grad Sebastian
  9. Horzenko Tomasz
  10. Jabłoński Dariusz
  11. Kubicz Katarzyna
  12. Lesiak Aneta
  13. Litwin Łukasz
  14. Kowalczyk Arkadiusz
  15. Pijewski Rafał
  16. Piorun Beata
  17. Prokop Wioleta
  18. Rak Krzysztof
  19. Skrobisz Ilona
  20. Stańczyk Tomasz
  21. Stefańczyk Mateusz
  22. Stolarska Aneta
  23. Szczecińska Katarzyna
  24. Ślęzak Bartłomiej
  25. Wiśniewski Adrian
  26. Żelichowski Bartłomiej

Klasa III e
Wych. klasy - mgr Dorota Malicka

  1. Arkit Karolina
  2. Betka Kamil
  3. Dymczuk Katarzyna
  4. Gaj Joanna
  5. Gawron Paweł
  6. Grzegorczyk Agnieszka
  7. Kadas Joanna
  8. Kowalska Magdalena
  9. Kowalski Łukasz
  10. Kusa Tomasz
  11. Kuśmierczyk Dorota
  12. Łącki Tomasz
  13. Marcinkowski Przemysław
  14. Miszczak Anna
  15. Molenda Karol
  16. Orzechowska Ewelina
  17. Owsikowski Paweł
  18. Piskorek Marcin
  19. Ratusznik Radosław
  20. Staniek Jacek
  21. Synowski Jakub
  22. Szwarc Tomasz
  23. Szyjer Aleksandra
  24. Winczakiewicz Katarzyna
  25. Winiszewska Katarzyna
  26. Włódzik Zbigniew
  27. Wypychewicz Michał
  28. Żmuda Maryla