Rok szkolny 2006-2007


Klasa III a
Wych. klasy - mgr Wioletta Skiba

  1. Baryś Paulina
  2. Bąk Angelika
  3. Bodziechowska Katarzyna
  4. Chrabąszcz Karolina
  5. Gacek Magdalena
  6. Glanda Weronika Ewa
  7. Grzesińska Martyna
  8. Hart Agnieszka
  9. Huszno Magdalena
  10. Kościołek Katarzyna
  11. Kozak Maria
  12. Łaskawska Klaudia
  13. Machnik Marta
  14. Niewidamoska Marta
  15. Pussy Paulina
  16. Rak Iga
  17. Reperowicz Paulina
  18. Robak Paulina
  19. Rogula Karolina
  20. Skiba Anna
  21. Soboń Agnieszka
  22. Suliga Iwona
  23. Szymanek Anna
  24. Świerzewska Katarzyna
  25. Toborek Agnieszka
  26. Toborek Marta
  27. Wachecka Agnieszka
  28. Wiaderna Sylwia Nina
  29. Wojecka Anna
  30. Zimna Justyna

Klasa III b
Wych. klasy - mgr Magdalena Kuterasińska

  1. Bartos Paweł
  2. Benecki Michał
  3. Borkowski Ludwik
  4. Dołowacki Michał
  5. Gacia Agnieszka
  6. Gawęcka Kamila Anna
  7. Jędras Dominika
  8. Jędras Joanna
  9. Kościołek Mariusz
  10. Łapot Anna
  11. Marcinkowska Iwona
  12. Młynarczyk Paweł
  13. Mysior Daniel
  14. Nowak Michał
  15. Pawłowski Tomasz
  16. Robak Karolina
  17. Rydzek Piotr
  18. Tatar Magdalena
  19. Tokasz Mateusz
  20. Trojszczak Marcin
  21. Trzebińska Magdalena
  22. Wijas Stanisław
  23. Wojtasik Iwona
  24. Woldański Daniel
  25. Wójcik Małgorzata
  26. Żmuda Magdalena

Klasa III c
Wych. klasy - mgr Iwona Karaś

  1. Albrycht Bartłomiej
  2. Banasik Maciej
  3. Barczyński Krzysztof
  4. Bożek Adrian
  5. Chlebosz Alicja
  6. Chojnacka Ewelina
  7. Faliński Mateusz
  8. Gieroń Bartłomiej
  9. Grzegorczyk Marlena
  10. Klimas Olga
  11. Kowalska Ewa
  12. Latos Michał
  13. Ledwoch Justyna
  14. Lubińska Wioleta
  15. Łąckiewicz Wioleta
  16. Makowska Katarzyna
  17. Marczak Agnieszka
  18. Michałek Laura Julia
  19. Napora Piotr
  20. Nowińska Marlena
  21. Olak Karolina
  22. Opalska Małgorzata
  23. Pawlusińska Angelika
  24. Pośpiech Michał
  25. Rak Angelina
  26. Staszczyk Monika
  27. Szczepanik Marcin
  28. Zarychta Mateusz

Klasa III d
Wych. klasy - mgr Barbara Fijołek-Płachta

  1. Bąba Sebastian
  2. Bełtowska Beata
  3. Bernat Katarzyna
  4. Ciszek Marcin
  5. Czaińska Katarzyna
  6. Fatyga Daniel
  7. Gad Joanna
  8. Gaj Kamila
  9. Gogolewski Damian
  10. Jackiewicz Ilona
  11. Jasiowska Anna
  12. Kaliszewska Ewelina
  13. Klimczyk Magdalena
  14. Kościołek Mateusz
  15. Kusaj Damian
  16. Łowicki Grzegorz
  17. Motyl Paweł
  18. Motyl Piotr
  19. Palimąka Katarzyna
  20. Skiba Tomasz
  21. Skiepko Katarzyna
  22. Sosnowski Łukasz
  23. Stańczyk Grzegorz
  24. Stefański Mariusz
  25. Tomczyk Marcin
  26. Urbańska Aleksandra
  27. Wdowiak Agnieszka
  28. Witkiewicz Paulina
  29. Zachariasz Paulina

Klasa III e
Wych. klasy - mgr Monika Kaczkowska-Pilarska

  1. Barański Kamil
  2. Cholerzyńska Monika
  3. Copiak Krystian
  4. Drobiecki Michał
  5. Gałęzowski Jarosław
  6. Gosek Olga
  7. Hebdowski Mateusz
  8. Jakubowski Mariusz
  9. Jurek Łukasz
  10. Kik Piotr
  11. Kotulski Łukasz
  12. Lech Krystian
  13. Łata Agnieszka
  14. Łata Joanna
  15. Miśtalska Agnieszka
  16. Ostrowski Tomasz
  17. Ryfczyńska Urszula
  18. Siemińska Aneta
  19. Stępień Tomasz
  20. Stypka Łukasz
  21. Szałowski Kamil
  22. Śmiłowski Seweryn
  23. Tomaszewska Marta
  24. Wawrzykowski Emil
  25. Włódzik Dominika
  26. Wolski Krzysztof
  27. Wyrwał Jarosław
  28. Zielińska Agata