Rok szkolny 2005-2006


Klasa III a
Wych. klasy - mgr Maria Witkowicz

  1. Będkowska Malwina
  2. Bielawska Anna
  3. Błaszczyk Wojciech
  4. Celebańska Anna
  5. Ciszewska Agata
  6. Durlik Magdalena
  7. Dziuba Paulina
  8. Gawron Olga
  9. Gągorowska Paulina
  10. Klimczyk Agata
  11. Koszyka Karolina
  12. Kościołek Paulina
  13. Kozioł Paulina
  14. Kubicz Justyna
  15. Lichosik Monika
  16. Łapot Izabela
  17. Łaskawska Aneta
  18. Łosin Karolina
  19. Mazur Kamila
  20. Mazur Marlena
  21. Migoń Dawid
  22. Oksińska Tamara
  23. Posmyk Aleksandra
  24. Pudło Ewa
  25. Robak Monika
  26. Rogula Łukasz
  27. Sienkiewicz Adrian
  28. Słowik Monika
  29. Sosnowski Arkadiusz
  30. Szczerba Sylwia
  31. Szmit Norbert
  32. Szwarc Marta
  33. Szymkiewicz Małgorzata
  34. Tarnowska Anna
  35. Wojciechowska Karolina
  36. Wolska Anna

Klasa III b
Wych. klasy - mgr Magdalena Święciak

  1. Bałaziński Michał
  2. Bąk Aneta
  3. Chruściel Sylwia
  4. Czajor Magdalena
  5. Czajor Marta
  6. Dominik Magdalena
  7. Drej Ewelina
  8. Frej Magdalena
  9. Grabiec Kamila
  10. Karaś Katarzyna
  11. Kościołek Kinga
  12. Kotliński Tomasz
  13. Kozak Katarzyna
  14. Łaskawska Aneta
  15. Maziarska Sylwia
  16. Mróz Kwiryna
  17. Orzechowski Przemysław
  18. Pałgan Magdalena
  19. Skrobisz Agata
  20. Skiba Ewelina
  21. Struska Agnieszka
  22. Urbańska Nina
  23. Włudzik Magdalena
  24. Zinkiewicz Wiaczesław

Klasa III c
Wych. klasy - mgr Marzena Saladra

  1. Bartocha Paula
  2. Bodziechowski Bartłomiej
  3. Cichecki Łukasz
  4. Cieślak Edyta
  5. Chabior Agata
  6. Chęć Paulina
  7. Copiak Damian
  8. Dąbrowska Karolina
  9. Długosz Izabela
  10. Grzesiński Mariusz
  11. Kaczor Magdalena
  12. Kaleta Karol
  13. Kiedrzynek Oriana
  14. Kowal Aneta
  15. Kusa Jacek
  16. Marcinkowski Marcin
  17. Mołda Katarzyna
  18. Murzynowski Andrzej
  19. Nóżka Lidia
  20. Orlikowski Daniel
  21. Pikulski Łukasz
  22. Popczyk Anna
  23. Ptak Adrian
  24. Skoczek Mateusz
  25. Sobański Adrian
  26. Suliga Milena
  27. Strączyński Tomasz
  28. Strzeszewski Mateusz
  29. Śliwiński Kamil
  30. Włodarczyk Michał

Klasa III d
Wych. klasy - mgr Anna Zając

  1. Barczyński Rafał
  2. Brzdąk Emil
  3. Fira Anna
  4. Gaj Katarzyna
  5. Gołda Karol
  6. Janus Wioleta
  7. Kamola Jakub
  8. Kaźmierczak Radosław
  9. Klimas Paweł
  10. Lenart Karol
  11. Lichosik Paweł
  12. Lichosik Michał
  13. Majzner Michał
  14. Nowak Mariusz
  15. Rosińska Sylwia
  16. Stolarczyk Paweł
  17. Włudzik Iwona
  18. Zaborski Paweł
  19. Zbierański Paweł

Klasa III e
Wych. klasy - mgr Mariusz Marczewski

  1. Bluma Łukasz
  2. Ciszek Sebastian
  3. Dziedzic Patrycja
  4. Gawron Marcin
  5. Godzwon Damian
  6. Gwiazda Paweł
  7. Kałka Piotr
  8. Kasprzyk Karolina
  9. Koszyka Eliza
  10. Kowalczyk Przemysław
  11. Latosiński Mariusz
  12. Lesiak Paweł
  13. Lis Adrian
  14. Lichosik Anna
  15. Machnik Tomasz
  16. Rak Jacek
  17. Skiba Tomasz
  18. Szymczyk Jarosław
  19. Świeboda Tomasz
  20. Turek Krzysztof
  21. Wawrzak Małgorzata
  22. Wodzisławski Karol
  23. Zbroiński Mateusz