Rok szkolny 2004-2005


Klasa III a
Wych. klasy - mgr Bożena Kaczor

  1. Całka Kinga
  2. Cybulska Monika
  3. Gołda Karolina
  4. Grabska Karolina
  5. Grzesińska Kinga
  6. Jachimoska Joanna
  7. Jakubowska Adriana
  8. Kaczmarek Joanna
  9. Koszyka Anna
  10. Kurek Agnieszka
  11. Łączek Beata
  12. Maroń Katarzyna
  13. Molenda Bartłomiej
  14. Mysior Radosław
  15. Nagaba Anna
  16. Ptak Marcin
  17. Rudnicka Ewelina
  18. Sobańska Ilona
  19. Sobczyk Katarzyna
  20. Suliga Justyna
  21. Szymczyk Marta
  22. Śliwińska Agata
  23. Śliwińska Ilona
  24. Wasik Joanna
  25. Zielińska Aleksandra

Klasa III b
Wych. klasy - mgr Stanisław Kurzac

  1. Arabas Magdalena
  2. Ciszewski Adrian
  3. Dobosz Kinga
  4. Gałęzowska Aleksandra
  5. Kita Karolina
  6. Kocyłak Małgorzata
  7. Kowalska Marta
  8. Leśniewska Katarzyna
  9. Łapot Karolina
  10. Malicki Piotr
  11. Mysior Edyta
  12. Nowak Agnieszka
  13. Plebanek Magdalena
  14. Popczyk Anna
  15. Powązka Michał
  16. Rak Olga
  17. Robak Nina
  18. Sobczyk Anna
  19. Sobczyk Edyta
  20. Stawowczyk Karol
  21. Tomaszewska Edyta
  22. Trela Ilona
  23. Trybek Krzysztof
  24. Zapart Magdalena
  25. Żesławska Magdalena

Klasa III c
Wych. klasy - mgr Ewelina Ratusznik

  1. Bełtowska Justyna
  2. Borówka Iwona
  3. Budzynowska Aleksandra
  4. Fornal Radosław
  5. Herczyńska Patrycja
  6. Jędras Joanna
  7. Lis Paulina
  8. Lubieniecka Monika
  9. Łapot Aneta
  10. Łaskawska Patrycja
  11. Łazarska Monika
  12. Łydżba Katarzyna
  13. Otwinowska Ilona
  14. Saladra Judyta
  15. Sawicka Dorota
  16. Skrodzka Justyna
  17. Smoczek Dorota
  18. Soból Kamil
  19. Staniek Monika
  20. Szafrańska Karolina
  21. Strzelecka Lidia
  22. Twardowska Dagmara
  23. Wójcik Agnieszka
  24. Wytrych Szczepan
  25. Zasada Monika Edyta
  26. Zasada Monika Katarzyna
  27. Zielińska Katarzyna

Klasa III d
Wych. klasy - mgr Edyta Murzynowska-Rogala

  1. Adamczyk Grzegorz
  2. Barańska Edyta
  3. Chajczyk Bartłomiej
  4. Ciszek Dariusz
  5. Ciszek Marcin
  6. Dziubińska Marta
  7. Gawlik Agnieszka
  8. Grunwald Marek
  9. Kaczmarek Ziemowit
  10. Kotulski Paweł
  11. Kusa Aneta
  12. Lenart Jarosław
  13. Machnik Barbara
  14. Majka Marta
  15. Migacz Przemysław
  16. Nasulewicz Michał
  17. Nowak Lidia
  18. Nowak Michał
  19. Pasoń Anna
  20. Piątkowska Anita
  21. Piotrowska Karolina
  22. Rudzisz Michał
  23. Stolarski Artur
  24. Szokalska Renata
  25. Śmiłowski Mirosław
  26. Świeboda Cezary
  27. Toborek Mariusz
  28. Tołwińska Olga
  29. Tylko Monika
  30. Ulżyk Paweł
  31. Wierzbicki Tomasz

Klasa III e
Wych. klasy - mgr Olga Dąbrowska

  1. Albrycht Mateusz
  2. Andryszek Anna
  3. Bełtowska Karolina
  4. Bodziechowski Mateusz
  5. Cisowski Grzegorz
  6. Copiak Artur
  7. Jałocha Monika
  8. Juzuń Ewelina
  9. Kulik Piotr
  10. Kuterasiński Łukasz
  11. Lenard Emilia
  12. Lis Ewelina
  13. Natkowski Andrzej
  14. Pietralik Monika
  15. Piwońska Agnieszka
  16. Rajca Sebastian
  17. Robak Michał
  18. Sienkiewicz Ilona
  19. Sikorski Grzegorz
  20. Skoczek Kinga
  21. Soból Małgorzata
  22. Suliga Kamil
  23. Świeboda Sebastian
  24. Tatar Paulina
  25. Woronow Stanisław