Rok szkolny 2003-2004


Klasa IV a
Wych. klasy - mgr Jolanta Łowicka

  1. Bąba Anna
  2. Błaszczyk Bartłomiej
  3. Kita Mariola
  4. Kotlińska Marta
  5. Lenart Mariusz
  6. Luzar Marek
  7. Łącka Honorata
  8. Mociąg Dariusz
  9. Malinowski Tomasz
  10. Michałek Tomasz
  11. Miskowska Dorota
  12. Niżnik Ewa
  13. Pakos Katarzyna
  14. Piorun Paulina
  15. Prokop Aneta
  16. Racja Brygida
  17. Pronobis Iwona
  18. Sadowski Michał
  19. Sobański Tomasz
  20. Strzelec Anna
  21. Suliga Mariusz
  22. Uchwat Małgorzata
  23. Wachecka Edyta
  24. Wojdała Konrad
  25. Wojtczyt Damian

Klasa IV b
Wych. klasy - mgr Jadwiga Suliga

  1. Bodziechowski Przemysław
  2. Chudy Ewelina
  3. Dobosz Monika
  4. Dominik Joanna
  5. Drozdowski Marek
  6. Janik Paulina
  7. Klapa Piotr
  8. Koczaj Karol
  9. Kondraciuk Gabriela
  10. Korgul Damian
  11. Kosińska Agata
  12. Kusa Paulina
  13. Lech Paweł
  14. Lechowicz Katarzyna
  15. Lenard Tomasz
  16. Leoniak Izabela
  17. Mieszczankowski Konrad
  18. Murzynowska Anna
  19. Nowak Przemysław
  20. Ostrowski Robert
  21. Robak Katarzyna
  22. Roge Paweł
  23. Ryfczyński Karol
  24. Smoczek Justyna
  25. Staszkowska Marta
  26. Szymkiewicz Joanna
  27. Tatar Anna
  28. Went Przemysław

Klasa IV c
Wych. klasy - mgr Helena Sobala

  1. Balcerek Arleta
  2. Ciszewska Anna
  3. Ciszewska Kamila
  4. Dąbrowska Kamila
  5. Domagała Agata
  6. Dorywalska Marta
  7. Grabska Edyta
  8. Grabska Kamila
  9. Gumul Agata
  10. Janik Elżbieta
  11. Jędryka Iwona
  12. Koza Ewa
  13. Kozioł Karolina
  14. Kusa Monika
  15. Łowicka Monika
  16. Młynak Żaneta
  17. Słoma Magdalena
  18. Supernat Anna
  19. Szymanek Bernadetta
  20. Toborek Edyta
  21. Tomaszewska Małgorzata
  22. Turczyn Justyna
  23. Zenka Marta

Klasa IV d
Wych. klasy - mgr Krystyna Patyńska

  1. Banasik Michał
  2. Celebański Piotr
  3. Cholerzyński Łukasz
  4. Chrabąszcz Łukasz
  5. Ciszek Piotr
  6. Drozdowska Katarzyna
  7. Gągorowska Katarzyna
  8. Głowacka Izabela
  9. Gorączka Aneta
  10. Gorecki Wojciech
  11. Kania Iwona
  12. Krzywdzińska Marzena
  13. Kucharzyk Łukasz
  14. Lenart Anna
  15. Maziarska Monika
  16. Mazur Paweł
  17. Niedbał Magdalena
  18. Nowak Aneta
  19. Nowakowska Monika
  20. Piorun Katarzyna
  21. Plebanek Michał
  22. Saladra Monika
  23. Sobczyk Mariusz
  24. Stawowczyk Bartłomiej
  25. Struski Łukasz
  26. Suliga Martyna
  27. Szfrański Wojciech
  28. Sztuka Urszula
  29. Wilk Bartłomiej
  30. Wożnica Piotr
  31. Żelichowska Katarzyna

Klasa IV e
Wych. klasy - mgr Jan Błaut

  1. Banaœkiewicz Joanna
  2. Baran Katarzyna
  3. Bigos Agnieszka
  4. Brzezińska Magdalen
  5. Bugaj Marek
  6. Emiljanowicz Monika
  7. Grzybek Łukasz
  8. Horodyjski Krzysztof
  9. Janik Agnieszka
  10. Kącka Katarzyna
  11. Kuliga Kinga
  12. Loręcki Łukasz
  13. Molenda Rafał
  14. Mroz Dagmara
  15. Oksińska Martyna
  16. Orlikowska Beata
  17. Rak Artur
  18. Sienkiewicz Kamil
  19. Siut Katarzyna
  20. Stachowska Marta
  21. Szfrański Michał
  22. Wierzbicka Anna
  23. Winczakiewicz Angelika
  24. Wisniewski Paweł
  25. Wojcik Angelika
  26. Wysmułek Marcin
  27. Zbroiński Artur
  28. Zbroiński Piotr