Rok szkolny 2002-2003


Klasa IV a
Wych. klasy - mgr Anna Zajac

  1. Andzel Daniel
  2. Banaskiewicz Justyna
  3. Biernacka Joanna
  4. Bukowska Anna
  5. Chajczyk Magdalena
  6. Gawron Waldemar
  7. Harema Magdalena
  8. Jędrzejczyk Agnieszka
  9. Klocek Marta
  10. Koniak Weronika
  11. Kozieł Paweł
  12. Kwiecień Marcin
  13. Łaskowski Szymon
  14. Marcinkowski Emil
  15. Młyńczak Paweł
  16. Natkowska Agata
  17. Niedbał Tomasz
  18. Orlikowska Ewa
  19. Piech Karolina
  20. Pierzak Błażej
  21. Pietrzyk Daniela
  22. Przyborowska Karolina
  23. Robak Bartłomiej
  24. Robak Łukasz
  25. Rogula Michał
  26. Rybicka Anna
  27. Rydzek Dariusz
  28. Skoczek Sławomir
  29. Szewczyk Paulina
  30. Szymańska Dorota
  31. Szymkiewicz Katarzyna
  32. Świeboda Łukasz
  33. ŚWieboda Monika
  34. Wypych Wojciech

Klasa IV b
Wych. klasy - mgr Iwona Karas

  1. Albrycht Arkadiusz
  2. Bąba Przemysław
  3. Bejm Aleksandra
  4. Bernat Tomasz
  5. Budzynowski Piotr
  6. Cisowska Alicja
  7. Chmiel Piotr
  8. Dorywalski Tomasz
  9. Jarząb Damian
  10. Kucharzyk Krzysztof
  11. Marcinkowska Justyna
  12. Marcinkowska Paulina
  13. Mikuszewska Ewelina
  14. Napora Anna
  15. Nowak Anna
  16. Owczarek Wojciech
  17. Pakosz Beata
  18. Patyńska Małgorzata
  19. Rajczykowska Marta
  20. Rak Ewa
  21. Rubin Justyna
  22. Rzegociński Łukasz
  23. Sienkiewicz Przemysław
  24. Sobol Paweł
  25. Struska Anna
  26. Synowski Bartłomiej
  27. Szymczyk Grzegorz
  28. Sliwiński Michał
  29. Tajchman Katarzyna
  30. Toborek Maria
  31. Tomczyk Jarosław
  32. Urbańska Agnieszka
  33. Urbańska Ilona
  34. Włudzik Piotr
  35. Wojtasińska Lucyna
  36. Zawada Beata
  37. Zbroińska Katarzyna
  38. Zdradzisz Łukasz

Klasa IV c
Wych. klasy - mgr Ewelina Ratusznik

  1. Adamus Anna
  2. Dąbrowska Justyna
  3. Delczyk Sylwia
  4. Domagała Joanna
  5. Drej Olga
  6. Foltyn Justyna
  7. Grabiec Kamila
  8. Każmierczak Marta
  9. Klimczyk Renata
  10. Kocela Aneta
  11. Konik Katarzyna
  12. Kurzac Katarzyna
  13. Leng Joanna
  14. Łopat Weronika
  15. Łukasiewicz Anna
  16. Łusakowska Anna
  17. Małecka Agnieszka
  18. Ochenduszka Anna
  19. Pędziewilk Justyna
  20. Pietrala Karina
  21. Popczyk Maria
  22. Posmyk Ewa
  23. Powšzka Magdalena
  24. Robak Magdalena
  25. Rownicka Beata
  26. Siewiorek Justyna
  27. Strzelec Magdalena
  28. Smigielska Dominika
  29. Smilowska Irena
  30. Turek Dagmara
  31. Wilk Łucja
  32. Witczyk Katarzyna
  33. Woldańska Magdalena
  34. Żmuda Ewa

Klasa IV d
Wych. klasy - mgr Maria Witkowicz

  1. Barczyński Tomasz
  2. Bednarska Dorota
  3. Błaszczyk Anna
  4. Cisowski Adam
  5. Ciszek Joanna
  6. Ciszewska Katarzyna
  7. Cybulska Joanna
  8. Czekaj Katarzyna
  9. Fidera Joanna
  10. Gogolewski Piotr
  11. Gorski Marek
  12. Hart Rafał
  13. Juzuń Ewa
  14. Kabała Marek
  15. Kowalski Damian
  16. Kusa Błażej
  17. Łaskawski Rafał
  18. Pacanowski Rafał
  19. Pigulski Karol
  20. Piotrowski Bartosz
  21. Poczatek Marcin
  22. Powazka Beata
  23. Rajec Żaneta
  24. Szczerba Andrzej
  25. Szwarc Piotr
  26. Tatar Anna
  27. Tatar Kamil
  28. Witkowicz Aleksandra
  29. Wożnica Aleksandra
  30. Wypychiwicz Kinga
  31. Ziętal Marta
  32. Żesławska Katarzyna