Rok szkolny 2000-2001

 

Klasa IV a
Wych. klasy - mgr Kurzac Stanisław

  1. Budkiewicz Angelika
  2. Cierpica Paulina
  3. Drożdż Anna
  4. Dudzik Krzysztof
  5. Grzechnik Karolina
  6. Hejdukiewicz Monika
  7. Herbergier Andrzej
  8. Janik Urszula
  9. Klimas Ilona
  10. Kozłowska Monika
  11. Krajewska Karolina
  12. Kromska Agnieszka
  13. Krolikowska Marzena
  14. Kucharczyk Łukasz
  15. Machnik Krystian
  16. Mikuszewska Magdalena
  17. Orlikowska Anna
  18. Otwinowska Agnieszka
  19. Pietrzyk Anna
  20. Pietrzyk Robert
  21. Prokop Edyta
  22. Prymas Paweł
  23. Rak Agata
  24. Skiba Joanna
  25. Siwek Aneta
  26. Sobczyk Katarzyna
  27. Solawa ŁukaSZ
  28. Świboda Izabela
  29. Walasek Anna
  30. Zawadzka Anna

Klasa IV b
Wych. klasy - mgr Halina Środa

  1. Bąk Zbigniew
  2. Budzynowski Maciej
  3. Bugajniak Monika
  4. Buła Sebastian
  5. Domagała Michał
  6. Dytrych Andrzej
  7. Dziura Agnieszka
  8. Grzegorzak Ewelina
  9. Gumul Anna
  10. Huszno Tomasz
  11. Jakubowska Anna
  12. Janik Agnieszka
  13. Jedras Agnieszka
  14. Kaczmarek Anna
  15. Klimczyk Urszula
  16. Koszyka Krzysztof
  17. Kozera Sebastian
  18. Krotkopad Katarzyna
  19. Książek Maja
  20. Łoboda Katarzyna
  21. Marcinkowska Justyna
  22. Marcinkowski Marcin
  23. Oksiński Michał
  24. Stomczyńska Edyta
  25. Struska Urszula
  26. Szyjer Sylwia
  27. Tajchman Michał
  28. Toborek Karolina
  29. Turczyn Barbara
  30. Witkowicz Łukasz

Klasa IV c
Wych. klasy - mgr Magdalena Święciak

  1. Albrycht Anna
  2. Arkit Joanna
  3. Batorska Katarzyna
  4. Bąbińska Anna
  5. Bąk Sebastian
  6. Biskup Małgorzata
  7. Bydliński Ernest
  8. Chalaba Zbigniew
  9. Dróżdż Edyta
  10. Drzazga Adriana
  11. Dziuba Anna
  12. Gosek Karol
  13. Gradoń Paweł
  14. Hebdowski Michał
  15. Jakubowski Jarosław
  16. Juzuń Justyna
  17. Kołaczkowski Krzysztof
  18. Kusmierczyk Anna
  19. Lipniak Anna
  20. Lipniak Renata
  21. Luzar Diana
  22. Łukasiewicz Jan
  23. Morąg Paulina
  24. Nowak Adrian
  25. Oksińska Monika
  26. Palus Katarzyna
  27. Płachta Oskar
  28. Rusek Adam
  29. Skalski Radosław
  30. Stefańczyk Tomasz
  31. Śledziewski Piotr
  32. Trzesniewska Anna
  33. Wawrzykowska Monika

 

Klasa IV d
Wych. klasy - mgr Olga Dąbrowska

  1. Barys Ewa
  2. Cegieła Agnieszka
  3. Dymek Marek
  4. Dynus Krzysztof
  5. Fiecek Katarzyna
  6. Gądek Izabela
  7. Gołdyn Renata
  8. Jałocha Michał
  9. Jamróz Marcin
  10. Janik Mariusz
  11. Janik Tomasz
  12. Kremblewski Piotr
  13. Krupa Kamil
  14. Majchrzak Justyna
  15. Michalska Magdalena
  16. Milej Łukasz
  17. Nowak Magdalena
  18. Nowiński Bartosz
  19. Piątek Agnieszka
  20. Pilarski Marcin
  21. Prokop Karol
  22. Saladra Anna
  23. Serafińska Anna
  24. Szrek Karolina
  25. Tatar Łukasz
  26. Tatar Andrzej
  27. Wilk Paweł
  28. Wojcik Grzegorz
  29. Wydrych Marcin
  30. Znojek Olga