Rok szkolny 1996-1997

 

Klasa IV a
Wych. klasy - mgr Iwona Karaœ

  1. Andzel Kinga
  2. Barańska Agnieszka
  3. Cebrzyńska Justyna
  4. Cieœlik Justyna
  5. Grabiec Urszula
  6. Grzybek Monika
  7. Górecka Sylwia
  8. Kaczkowska Sylwia
  9. Karbowniak Anna
  10. Koszyka Justyna
  11. Łaskawska Aneta
  12. MAzur Ewa
  13. Mesjasz Agnieszka
  14. Migoń Paweł
  15. Niewiadomska Magdalena
  16. Otwinowski Damian
  17. Pawlik Aneta
  18. Plebanek Radosław
  19. Sikora Ilona
  20. Sitkowska Katarzyna
  21. Skrobisz Ewa
  22. Stańko Anita
  23. Starczewski Karol
  24. Tkacz Adam
  25. Wdowiak Edyta

 

Klasa IV b
Wych. klasy - mgr Stanisław Wilk

  1. Baniak Marcin
  2. Błoński Kamil
  3. Bolechowski Mariusz
  4. Celebański Paweł
  5. Jamróz Julita
  6. Janik Katarzyna
  7. Klocek Anna
  8. Kowalczyk Marcin
  9. Krzyżanowski Marcin
  10. Ksišżek Mariola
  11. Magdziarz Renata
  12. Makoœ Magdalena
  13. Marcinkowska Iwona
  14. Matuszewski Krzysztof
  15. Myk Katarzyna
  16. Pištkowska Joanna
  17. Piechowski Paweł
  18. Rams Sylwia
  19. Skoczek Monika
  20. Soból Tomasz
  21. Staroszczyk Joanna
  22. Stawowczyk Magdalena
  23. Suchacki Marcin
  24. Sztabacki Michał
  25. Szymala Iwona

 

Klasa IV c
Wych. klasy - mgr Barbara Siut

  1. Bobrowska Agnieszka
  2. Bugajniak Agnieszka
  3. Bulski Paweł
  4. Ciszewska Edyta
  5. Janik Bartłomiej
  6. Jurek Agnieszka
  7. Kaleta Przemysław
  8. Kosiński Michał
  9. Maj Ewelina
  10. Marcinkowski Tomasz
  11. Nawrocka Monika
  12. Pianka Jagwiga
  13. Pigulski Krzysztof
  14. Pikos Bartłomiej
  15. Pikos Wojciech
  16. Poœpiech Tomasz
  17. Rabiej Nina
  18. Sadowska Monika
  19. Słowik Magdalena
  20. Spurek Marta
  21. Staroszczyk Marcin
  22. Staszczyk Piotr
  23. Szczepanik Joanna
  24. Wojczuk Edyta

 

Klasa IV d
Wych. klasy - mgr Stanisław Kurzac

  1. Bizoń Agnieszka
  2. Bluzma Ewa
  3. Chruœciel Marta
  4. Dudziński Tomasz
  5. Dybowska MArta
  6. Huda Joanna
  7. Jabłoński Tomasz
  8. Klapa Beata
  9. Klapa Grzegorz
  10. Kaszała Karol
  11. Kozioł Robert
  12. Kubiak Bartłomiej
  13. Kucharczyk Agnieszka
  14. Matyœkiewicz Edyta
  15. Nadolska Sylwia
  16. Skrobisz Joanna
  17. Szmal Aneta
  18. Wasik Marta
  19. Wychowaniec Ewa
  20. Wydrych Justyna
  21. Zbroińska Małgorzata