Rok szkolny 1970-71

 

Klasa IV a - profil podstawowy
Wych. klasy - mgr Helena Maj

  1. Teresa Dorozińska
  2. Anna Gawrońska
  3. Anna Gilas
  4. Małgorzata Gotlib
  5. Helena Grzybowiska
  6. Zofia Jamróz
  7. Alina Janoszczyk
  8. Teresa Klapa
  9. Maria Kobyłka
  10. Danuta Koćwin
  11. Elżbieta Kowal
  12. Grażyna Kowalczyk
  13. Halina Krawiec
  14. Elżbieta Michalska
  15. Wanda Nowak
  16. Małgorzata Oksińska
  17. Elżbieta Pasoń
  18. Zofia Pietraszek
  19. Danuta Suliga
  20. Małgorzata Szczepaniak
  21. Pelagia Szmal
  22. Zenona Szymkiewicz
  23. Danuta Śnioch
  24. Julianna Świeboda
  25. Halina Urban
  26. Eulalia Węgielska
  27. Danuta Wiśniewski
  28. Maria Wiśniewska
  29. Aleksandra Woldańska
  30. Elżbieta Wójcik

 

Klasa IV b - profil biologiczno-chemiczny
Wych. klasy - mgr Alfred Żołnierz

  1. Jan Andrzejczak
  2. Andrzej Barczyński
  3. Kazimierz Błoński
  4. Łucja Cholerzyńska
  5. Andrzej Dąbrowski
  6. Jolanta Fiut
  7. Teresa Głodkowska
  8. Maria Jurek
  9. Kazimiera Knap
  10. Zofia Koza
  11. Wanda Książek
  12. Edward Kucharczyk
  13. Władysław Kułaga
  14. Bogusław Kuzia
  15. Jerzy Ławicki
  16. Danuta Marszałek
  17. Zenona Piotrkowska
  18. Maria Popczyk
  19. Bogusław Prokop
  20. Stanisław Ryfczyński
  21. Krystyna Skiba
  22. Maria Sienkiewicz
  23. Bogumił Staroszczyk
  24. Andrzej Ślęzak
  25. Jolanta Wawer
  26. Bogusław Wozniak
  27. Czesław Woźniakowski
  28. Mieczysława Zięntal

 

Klasa IV c - profil matematyczno-fizyczny
Wych. klasy - mgr Henryk Piotrkowski

  1. Wanda Arabas
  2. Maria Barcicka
  3. Marianna Bartosiewicz
  4. Teresa Chyc
  5. Barbara Ciszewska
  6. Genowefa Dudek
  7. Janina Herbergier
  8. Stanisław Iłczyk
  9. Marek Janik
  10. Michał Janik
  11. Adam Karpik
  12. Zbigniew Kowalik
  13. Bogdan Lichosik
  14. Maria Łowicka
  15. Lidia Machowska
  16. Teresa Maciag
  17. Elżbieta Marcinkowska
  18. Jerzy Migoń
  19. Janina Mysior
  20. Maria Nasulewicz
  21. Barbara Nidzińska
  22. Sławomir Ostrowski
  23. Włodzimierz Piątek
  24. Marianna Prokop
  25. Eliza Rutkowska
  26. Henryk Sawczuk
  27. Tadeusz Słowik
  28. Halina Staszczyk
  29. Genewefa Stefańczyk
  30. Emilia Stępień
  31. Bożena Szczerba
  32. Mieczysława Turczyn
  33. Barbara Wasik
  34. Elżbieta Wojtasik