Rok szkolny 1967-68

 

Klasa XIa
wych. klasy mgr Helena Iłczyk

  1. Wanda Bakalarz
  2. Kamila Bąba
  3. Teodora Ciesek
  4. Maria Czok
  5. Krystyna Głowacka
  6. Małgorzata Goszczyńska
  7. Helena Górska
  8. Krystyna Grzesińska
  9. Joanna Jaszewska
  10. Renata Klimek
  11. Maria Kocyłak
  12. Wanda Kowalczyk
  13. Lucyna Kowalska
  14. Maria Koza
  15. Maria Lis
  16. Zofia Łuczyńska
  17. Maria Malara
  18. Krystyna Marcinkowska
  19. Marianna Marcinkowska
  20. Anastazja Milejska
  21. Zofia Natkowska
  22. Zofia Otwinowska
  23. Halina Pawłowska
  24. Irena Pietrala
  25. Anna Plebanek
  26. Maria Plebanek
  27. Wiesława Rosicka
  28. Wiesława Strzelec
  29. Maria Stramska
  30. Ewa Szatkowska
  31. Wanda Szczerba
  32. Barbara Szczukocka
  33. Krystyna Szwarc
  34. Wiesława Talarska
  35. Jadwiga Toborek
  36. Zdzisława Trela
  37. Elżbieta Waligórska
  38. Leokadia Widurska
  39. Jadwiga Żak

 

Klasa XIb
wych. mgr Henryk Wolny

  1. Elżbieta Cholerzyśka
  2. Halina Cieśla
  3. Barbara Dyksińska
  4. Halina Dziadkowska
  5. Gabriela Grzybek
  6. Halina Jamróz
  7. Ewa Karpik
  8. Maria Kosuń
  9. Krytyna Kościołek
  10. Janina Krawczyk
  11. Władysława Lichosik
  12. Danuta Matyja
  13. Anna Michałek
  14. Zofia Mikołajczyk
  15. Teresa Molenda
  16. Alicja Niewada
  17. Ewa Olka
  18. Wanda Piech
  19. Jadwiga Piorun
  20. Krystyna Pośpiech
  21. Sabina Raczyńska
  22. Irena Robak
  23. Antonina Rogulska
  24. Krystyna Saladra
  25. Anna Sapieja
  26. Halina Stachura
  27. Wiesława Staniek
  28. Anna Staroszczyk
  29. Wanda Śliwińska
  30. Maria Wachecka
  31. Jolanta Wójcik
  32. Zofia Zdańska

 

 

Klasa XI C
wych. klasy mgr Tadeusz Maj

  1. Zbigniew Błachucki
  2. Danuta Cegieła
  3. Aleksandra Chruściel
  4. Ryszard Czaiński
  5. Grażyna Czerwińska
  6. Zbigniew Drobiecki
  7. Janusz Drzazga
  8. anda Garbacz
  9. Andrzej Jach
  10. Jerzy Juźwiak
  11. Halina Kiedrzynek
  12. Janusz Koprowski
  13. Janina Kowalska
  14. Halina Kozieł
  15. Zdzisława Kozieł
  16. Ewa Kuś
  17. Józef Maciejczyk
  18. Janina Michałek
  19. Jerzy Pacanowski
  20. Zofia Pawińska
  21. Wiesław Piech
  22. Waldemar Rutkowski
  23. Mieczysław Słupiński
  24. Teresa Sornat
  25. Andrzej Stępień
  26. Jadwiga Stępień
  27. Danuta Suliga
  28. Stanisław Szafrański
  29. Tadeusz Trojszczak
  30. Kazimiera Woźniak
  31. Sławomir Zagórski
  32. Witold Zieliński
  33. Maria Żelichowska
  34. Zofia Żesławska

 

Klasa XI d
wych. mgr Kazimiera Godzina

  1. Tadeusz Albrycht
  2. Stanisław Bałaziński
  3. Jolanta Bednarska
  4. Maria Bielecka
  5. Janina Bolechowska
  6. Paweł Chmielewski
  7. Halina Chuda
  8. Irena Cisowska
  9. Andrzej Cisowski
  10. Zbigniew Daszlatys
  11. Halina Fatyga
  12. Waldemar Frej
  13. Zbigniew Górniak
  14. Stanisława Grzybek
  15. Anna Kaczkowska
  16. Jan Kopeć
  17. Stanisław Łaskawski
  18. Roman Ławicki
  19. Zdzisław Maciejczyk
  20. Jerzy Maj
  21. Janusz Marszycki
  22. Andrzej Nasulewicz
  23. Jan Pękala
  24. Jadwiga Płonkiewicz
  25. Elżbieta Siwiec
  26. Andrzej Solarski
  27. Bożena Stolarczyk
  28. Leszel Stolarczyk
  29. Wiesław Tatar
  30. Stanisław Tłustochowicz
  31. Ryszard Żak