ROK SZKOLNY 1947-48

 

Klasa IV gimnazjalna ogólnokształcąca
(mała matura)
Wych.klasy - mgr Mieczysław Knorr

  1. Zbigniew Bałaziński
  2. Bronisław Cichoń
  3. Zofia Cygan
  4. Barbara Dymańska
  5. Jan Dziedzic
  6. Waldemar Gałuszko
  7. Barbara Gawron
  8. Zofia Gawron
  9. Danuta Gosek
  10. Zofia Gosek
  11. Jozef Grabowski
  12. Mieczysław Jaworski
  13. Janusz Jeziorski
  14. Wiesław Jędruszek
  15. Teresa Karykowska
  16. Leokadia Kowalska
  17. Antoni Kusiński
  18. Sabina Machnik
  19. Hilaria Maluta
  20. Jerzy Małek
  21. Jadwiga Paciej-Mieczkowska
  22. Eugeniusz Mielczarek
  23. Roman Olczyk
  24. Stanisław Ostrowski
  25. Alina Praska
  26. Jerzy Przedpełski
  27. Edward Rak
  28. Marian Różycki
  29. Edward Skoczek
  30. Zbigniew Sławiński
  31. Leokadia Słoik
  32. Stanisława Staciwa
  33. Pelagia Stańczyk
  34. Henryk Staszczyk
  35. Alina Szczukocka
  36. Krystyna Tobera
  37. Halina Wawrzykowska
  38. Genowefa Wojtasińka
  39. Ryszard Ziental
  40. Leokadia Złotnicka
  41. Marian Żesławski

 

Klasa IV gimnazjalna ogólnokształcąca
(mała matura)
Wych. klasy - mgr Wacława Jacuńska

  1. Jerzy Bąk
  2. Gabriela Bielawska
  3. Zenon Cisowski
  4. Wanda Czosnyka
  5. Stanisław Dąbrowski
  6. Genowefa Górniak
  7. Jerzy Groszek
  8. Edward Herbergier
  9. Stanisław Janus
  10. Teresa Kowalczyk
  11. Marian Kusiński
  12. Tadeusz Kuśmierczyk
  13. Irena Kurzelowska
  14. Otylia Łapot
  15. Mieczysław Machnik
  16. Ryszard Małek
  17. Edward Marcinkowski
  18. Ryszard Marcinkowski
  19. Krystyna Migoń
  20. Kazimierz Mikoda
  21. Zdzisław Mrowiński
  22. Zbigniew Ostrowski
  23. Szczepan Pieka
  24. Eugeniusz Pietralik
  25. Danuta Powązka
  26. Marian Przeniosło
  27. Sylwester Woydyłło
  28. Władysław Wójcik


Klasa II liceum, profil matematyczno-fizyczny i humanistyczny
Wych. klasy- mgr Mieczysław Knorr

  1. Adam Dzierzkowski
  2. Lucyna Hanus
  3. Józef Jarosiński
  4. Stefan Konecki
  5. Józef Kucharzyk
  6. Jerzy Kulesza
  7. Stanisław Kunecki
  8. Tadeusz Małek
  9. Halina Marcinkowska
  10. Kazimierz Mruczkowski
  11. Halina Olkuśnik
  12. Janina Stępkowska